05 Şubat 2014

E-tesettur.com Para İademi Yapmıyor.

Aralık 2013'te almış olduğum bir giysinin bedeninin olmaması üzerine aldığım ürünü hiç kullanmadan derhal ambalajında iade etmeme rağmen, ücretini bir türlü alamadım malum firmanın müşteri hizmetleri o kadar müstesna insanlar ki kendilerini ne zaman ararsanız arayın 0850 ile başlayan ücretli hatlarında 45 dakikalık kısa bir klasik müzik konçertosuna hazırlıklı olun.

Benim gibi klasik müzik seven biri iseniz bile bekleyen 4. kişisiniz 3. kişisiniz gibi bildirimlerin sonunda ve 45. dakikada sıranız gelince telefonun suratınıza kapatılmasına ne kadar tahammül edebilirsiniz. Ertesi gün ise firmadan iade ücretinin 20 iş günü (28 gün) sonra alabileceğimi öğrendim.

Sibel 53 Okunma

Cevaplar

  • E-tesettur.com Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sibel Hanım Merhaba, Hatlardaki sıkıntıdan kaynaklı iletişimde yaşanan yoğunluktan dolayı gerçekten çok üzgünüz. Bu gibi sıkıntıları en aza indirmek adına ilgili birimler gerekli çalışmaları sürdürmektedir. Belirtmiş olduğunuz siparişinize ait para iadeniz 11/02/2014 tarihinde, işlem yapmış olduğunuz kredi kartı hesabınıza aktarılmıştır. Bu ve benzeri sıkıntıların tekrar yaşanmaması adına gerekli tüm çalışmalar yapılmakta olup, değerli görüşleriniz tarafımızdan önemle dikkate alınmaktadır. E-tesettür Mutlu Müşteri Ekibi E-mail: [email protected] Tel: 0850 200 9 200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön