04 Kasım 2013

E-tesettur.com İadeyi Yapmıyor!

2 tane bilmem kaç ay önce aldığım londan saati, kargo geldikten bir gün sonra geri gönderdim. 20 TL'lik bir iademiz olacak, bu miktar önemsiz gözüktü herhalde hala ses yok. Güya iade talebimiz oluşturulmuş. Bu mesaj bana geleli kaç ay oldu hatırlamıyorum. 25 iş günü içerisinde yapılacak olan iademiz neden hep yasal süre içinde yapılmıyor.

Neden herkesin iadesi yapılmıyorsa yasal süre vermişler? İnsanları yanıltmaktan başka bir iş yapmıyorlar. Ürünler kusurlu ve defolu geliyor. En sonki sipariş kodum: SP2009105659 yapılacak iade 20 TL ama yapılmayacağı belli bu durumda. E-tesettur.com'dan şikayetçiyim.

Halime 95 Okunma

Cevaplar

  • Halime 18 Haziran 2014

    En sonki alışverişimiz iadesi yapılmadı!

  • E-tesettur.com Müşteri Temsilcisi03 Aralık 2013

    Halime Hanım merhaba, Sistemlerimizden kaynaklanan bir hatadan dolayı iade işlemlerinizde gecikme yaşandığı için gerçekten çok üzgünüz. Konu hakkında tarafınıza da bildirim yapıldığı üzere; para iadeniz 18/11/2013 tarihinde, faturanızda iade için belirtmiş olduğunuz banka hesabınıza aktarılmıştır ve benzer sıkıntıların yaşanmaması adına gerekli tüm çalışmalar ilgili birimlerimizce yapılmaktadır. Değerli görüşleriniz tarafımızdan önemle dikkate alınmaktadır. Her zaman mutlu kalmanız dileği ile... E-tesettür Mutlu Müşteri Ekibi E-mail: [email protected] Tel: 0850 200 9 200

  • Halime 07 Kasım 2013

    20 tllik iade 2 ay geçmesine rağmen yapılmadı. Bu kadar sorumsuz ve insanların parasının üzerine haksız olarak yatan bir site olarak tarihe geçecekler bir gün.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön