E-tesettur.com İade Alınan Ürünün Bedeli Hala İade Edilmedi!

Ahmet K. |

Canınızın istediğine cevap veriyorsunuz istemediğine de cevap vermiyorsunuz. Bu 3.şikayet mesajım. Belki şimdi okursunuz. E-tesettur.com'dan almış olduğumuz SP1901148677 sipariş numaralı elbise bedeni uymadığından iade edildi. İadenin teslim edildiğine dair de mesaj geldi. Ancak iade kabul ve para iadesi için sms gelmedi.

Telefon ile ulaşabilene de helal olsun. Mümkün değil.Para iadesinin yapılmamasını da para piyasası ve politikası olduğunu düşünüyorum. Bu eziyeti de bize yaşattıklarından dolayı hakkımı helal etmiyorum. Bir daha alışveriş yapmam önermem de. Paramızı hemen iade edin. Aksi durumda paramın yanında mahkeme masrafı da ödersiniz.


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet K.
  07 Mart
  11:42

  Herkese paranın ne zaman iade edileceğini yazmışsınız. Bizimkinin ne zaman yatırıldığı ve yatırılacağı bilgisini vermemişsniz. Ne belaya çattık allahım.

 • 07 Mart
  10:09

  Ahmet Bey merhaba,

  Firmamızın yaşamış olduğu taşınma süreci ve taşınmış olduğumuz lokasyondaki altyapıdan kaynaklı sistemsel sıkıntılar maalesef siz değerli müşterilerimize karşı süreçlerde gecikme yaşanmasına neden olmuştur.

  Bu ve benzeri sıkıntıların tekrar yaşanmaması adına gerekli tüm çalışmalar yapılmakta olup, değerli görüşleriniz tarafımızdan önemle dikkate alınmaktadır.


  İadeniz bu süreçlerden kaynaklı gecikmeli yapılacakdır, yaşamış olduğunuz mağduriyet için sizden özür dileriz.

  Bundan sonraki alışverişlerinizde mutlu olup, her zaman mutlu kalmanız dileği ile...

  E-tesettür Mutlu Müşteri Ekibi

  E-mail: info@e-tesettur.com.tr
  Tel: 0850 200 9 200