10 Ocak 2018
Yorum Yap
#10003215

E-tarim.com.tr Sipariş Vermiş Olduğum Araç Brandası Yerine Yanlış Ürün Gönderildi

8 Aralık 2017 tarihinde sipariş vermiş olduğum araç brandası yerine yanlış ürün gönderildi. 21 TL kargo bedeli ödetilerek yanlış olan oto bakım ürünü setini teslim aldım. Lakin o vakitten sonra telefonla ulaştığımda, mağduriyetimin giderileceğini her hafta aramama rağmen yarın göndereceğiz gibisinden cevaplar vererek bir aydan fazladır ürünü göndermediler. Önümüzdeki haftaya hakkınızda suç duyurusunda bulunacağım.

Firat Firat 1.633 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Firat18 Ocak 2018

    Bu adamların dolandırıcı olduğuna %100 şimdi kanaat getirdim. Ben ürünüm geri gelmeden bu kargoyu yollamayacağım diye söylemiştim ve kargolayacaklarını söylüyorlardı. Şimdi ise geri gönderin bize yanlış ürünü, ulaşınca gönderelim diye süreci uzattıkça uzattırıyorlar. O ürünün gelmeyeceğini bile bile yine de göndereceğim yanlış ürünü size fakat bu mağduriyetin size kesilecek bir cezası elbet olacaktır. Ben yine de savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Ticaret ahlak yok bu insanlarda. Kesinlikle tercih etmeyin.

  • E Tarım Temsilcisi18 Ocak 2018

    Değerli müşterimiz 0850 346 50 74 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan bilgi talebinde bulunabilirsiniz.teşekkür ederiz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler