28 Temmuz 2015
Yorum Yap
#3392796

E Tarım Neyi Doğru Ki?

5 Haziran tarihinde bir markanın Aşı setini sipariş ettim. Bana başka bir markanın aşı setini gönderdiler. 0545 2***86 no.lu firmanın verdiği telefona durumu bildirdim. "Hata yaptıklarını ve en kısa sürede istediğim ürünü kargolayacaklarını ve gönderdikleri yanlış ürünü ise bundan sonra alışveriş yapacağınıza inanıyoruz ve yaptığımız hatanın özrü mahiyetinde size hediyemiz olsun" dediler.


Doğru ürün gelmedikçe de aramalarıma farklı farklı kargo isimleri vererek beni atlattılar veya dalga geçtiler. Bir ara telefonlara da çıkmadılar. Bir ayı geçip artık beni atlattıklarına kesin emin olduğumda, bu durumu belirttiğimde ise "Gönderdiğimiz ürünü göndermemişsiniz ki gönderin gönderelim" dediler.

İsmet İsmet 1.319 Okunma

Cevaplar

  • E Tarım Temsilcisi21 Aralık 2017

    Biz teşekkür ederiz ismet bey sipariş sürecinde yaşanan olumsuzluktan dolayı özür dileriz...

  • İsmet'in Teşekkür Mesajı08 Ağustos 2017

    Firma yetkilisi 08-08-2017 itibariyle beni aradı ve bana firma yetkilisi olarak unutmuş olduğum olayı hatırlatarak o zaman yeni oldukları için hata yaptıklarını, hatalarını düzeltmek için adresimi istediklerinde bende "Arkadaşım ben hatayı düzeltmişiz gibi şikayetimi geri alayım ve konuyu kapatalım. Ben bir şey istemiyorum. " dediğimde çok üzgün olduklarını ve düzeltmeyi yapacaklarını söylediler. Düzeltseler de düzeltmeseler de, ben şikayetimi geri alıyorum. Hata yaptığını üzgün bir şekilde açıklamaları da benim için yeterliydi. Ben bu dünyaya tesadüf gelmeye inanmayanlardanım. Bu dünyada erdeme ve güzelliklere aşığım. Hatalarını kabul ettikleri için firma yetkilisine teşekkür ediyorum.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler