E-Nabız ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Esma sonuçtan hiç memnun değil

E-Nabız Sağlık Ocağı Değişikliği

1.645
Esma
Esma 25 Şubat 13:06

Adres değişimi nedeniyle sağlık ocağımı değiştirmem gerekiyor fakat yakınımdaki sağlık ocakları dolu acilen çözüm gerekiyor. Lütfen yardımcı olur musunuz? Gidemiyorum kontrollerime ve oldukça şikayetçiyiz bu durumdan. Yer Yenibosna Bahçelievler.

Benzer Şikayetler

profile
736
21 Mart

E Nabız Test Sonuçlarımı Göremiyorum

20 Mart Pazartesi günü İnfluenza vb. Test yaptırdım. Sonuçlarımın 21 Mart sabah sistemde görebileceğimi söylediler. Bakıyorum E-nabızdan Sonuç Hsys sisteminde raporlanmıştır yazıyor. Sağlık ocağında sorduğumda hastanenin ilgilenebileceğini söyledi. Yardımcı olur musunuz?

profile
2.648
01 Mart

E-Nabız Beta Hcg Çıkmıyor

Beta hcg sonucum çıkmıyor... Saglik. Ocağında verdiğim sonuçlarının hepsi çıktı ama Beta hcg çıkmıyor neden acaba o zaman e nabız neden var... Sorun düzeltilse çok iyi olur sağlık ocağına gitme imkanım yok şu an çok saçma bir sistem mağduruz yardımcı olun aynı şekilde yardımcı olunmasını istiyorum

profile
1.773
09 Ocak
profile
Esranur sonuçtan çok memnun
  • 25 Ocak 23:56

E-Nabız Beta Hcg Sonuç

Beta hcg sonucum çıkmıyor... Saglik. Ocağında verdiğim sonuçlarının hepsi çıktı ama Beta hcg çıkmıyor neden acaba o zaman e nabız neden var... Sorun d...

profile
478
04 Kasım 2022

E Nabız Sonuçları

Sağlık ocağına kan vermiştim ertesi gün çıkar dediler sonuçlar çıkmış fakat e nabız da görüntü yok. Ayın 1 inde verdiğim kan sonuçlarımın hepsini görüntüleyemiyorum. 3 gün oldu, hala daha sistemde gözükmüyor. Bunun için yardımcı olabilirseniz çok memnun olacağım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .