E-Nabız ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

E Nabız Hekim Değişikliği

207
Şeyma
Şeyma 02 Mart 20:41

E-Nabız'dan aile hekimi ® mi taşıdım yeni aile hekimine taşınmış görünüyor ama randevu alamıyorum. Randevu almak istediğimde ekranda yeni aile hekimim görünüyor ama sisteme girdiğimde eski aile hekimim sistemde görünüyor bu sorunun bir an önce giderilmesini istiyorum. Gebelik takibimi sağlıklı yaptıramıyorum.

Benzer Şikayetler

profile
18
1 hafta önce

E-Nabız E Nabızdan Aile Hekimliği Değişikliği Olmuyor

E nabızdan 3 aylık oğlumun aile hekimi değişikliğini yapmak için kaç gündür uğraşıyorum olmuyor. Bir türlü evimize yakın olan aile hekimliğine aldırmak istiyorum. Bir türlü e-nabızdan değişiklik olmuyor. Ne yapmalıyım artık bilemiyorum. Bunun bir an önce düzelmesini istiyorum.

profile
635
3 hafta önce

Enabız Aile Hekim Değişikliği

Aile hekimi değişikliği yapmak istiyorum. E-nabız'a girdim. İl, ilçe vs. Dolduruyorum. Onay şifresi geliyor şifreyi giriyorum fakat bir türlü olmuyor. Birçok defa denedim olmuyor maalesef. Bekletip duruyor. İki gündür uğraşıyorum bir türlü olmadı. Enabız üzerinden aile hekimimi değiştirmek isterken ...

profile
47
09 Mart

E-Nabız Aile Hekimi Değişikliği

Aile hekimi değişikliği yapmak istiyorum. E-nabız'a girdim. İl, ilçe vs. Dolduruyorum. Onay şifresi geliyor şifreyi giriyorum fakat bir türlü olmuyor. Birçok defa denedim olmuyor maalesef. Bekletip duruyor. İki gündür uğraşıyorum bir türlü olmadı.

profile
1.645
25 Şubat

E-Nabız Sağlık Ocağı Değişikliği

Adres değişimi nedeniyle sağlık ocağımı değiştirmem gerekiyor fakat yakınımdaki sağlık ocakları dolu acilen çözüm gerekiyor. Lütfen yardımcı olur musunuz? Gidemiyorum kontrollerime ve oldukça şikayetçiyiz bu durumdan. Yer Yenibosna Bahçelievler.

profile
99
17 Şubat

E-Nabız Saygısızlık İlgisizlik Sorumsuzluk

Bakırköy'de ki emar park aradım işlemin raporunu istedim. Maille yollamadılar bir de beni arayıp kendi hatalarını bana yönlendirdiler. Yazıklar olsun çalışanlarına istediğime pişman oldum. Sorumsuz bir yer saygısız bir yer maille yollamak yerine WhatsApp'tan attılar ve değişik değişik numaradan aran...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .