Deprem destek listelerine hızlı erişin!
E-Nabız ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Rıdvan sonuçtan hiç memnun değil

E Nabız Aile Hekimimi Hatası

5.436
Rıdvan
Rıdvan 11 Ağustos 2022 15:56

İlaçlarım var raporlu olarak. İlaç yazdırmam gerek. Aile hekimi ®m değiştirilmiş. Aile hekimimi adresime taşımak istiyorum. Aile hekimi değişikliği yaparken hata veriyor, işlem yapmıyor, onay belirtmiyor. Aile hekimimi değiştirmek istiyorum, uygulamadan yapıyorum, Web'den yapıyorum olmuyor. Hata oluştu tekrar deneyiniz diyor, gerekenin yapılmasını istiyorum.

Benzer Şikayetler

profile
111
3 hafta önce

E-Nabız'dan Randevu Alamıyorum

E-nabız mobil uygulamasını telefonuma indirdim sayfa açılıyor ama hata veriyor. Randevu vermiyor. Sürekli bu işlem uzun sürebilir şeklinde uyarı veriyor ve sayfa asla açılmıyor. Günlerdir randevu alamıyorum. Bu sorunun bir an önce çözülmesini istiyorum.

E-Nabız'dan Randevu Alamıyorum
profile
Can
221
17 Şubat

E Nabız Randevu Hata Veriyor Randevu Alınmıyor

Kaçıncı yüzyıldayız e devletten e nabız üzerinden hastane randevusu almak istediğimizde sistem hep hata veriyor! Randevu alamıyoruz böyle ciddiyetsiz altyapı olamaz insanlar mağdur! Bu şekilde mi halka hizmet veriliyor? Anlamak güç gerçekten... Kontrol etmiyor musunuz?

E Nabız Randevu Hata Veriyor Randevu Alınmıyor
  • profile
1 Destekçi
profile
140
25 Kasım 2022

E-Nabız E Reçetem Pazartesi Ve Cuma Çalışmıyor.

Reçetem. Enabız govtr. Sürekli hata veriyor. Özellikle pazartesi sabahları ve cuma günleri 15.30dan sonra çalışmıyor. Çözüm için de çok bir şey yapılmıyor. Hastalar poliklinikte sıra çok oluyor. Eski düzene dönülsün o zaman kaldırılsın bu e reçete sistemi hakikaten çalışırken artık sıkıldık. Bu sist...

profile
6.307
05 Kasım 2022

E Nabız Sonucumu Göremiyorum

Sağlık ocağında verdiğim kan sonucumu göremiyorum, sonucu bugün görürsünüz dediler eğer e nabızda göremeyeceksem sağlık ocağında niye ben bostan yere kan veriyorum. E nabız tahlil sonuçlarımı göremiyorum, mail atıyorum dönüşte yapılmıyor ölçek sağlıktan. Sonuçlarımızı göremeyeceksek neden e nabız di...

profile
2.969
20 Eylül 2022

E-Nabız Uygulaması Aile Hekimi Değişme Hatası Veriyor

Enabız aile hekimi değiştirme hata veriyor Ben raporlu ilaç kullanıyorum enabız'dan kayıt yaparken hata veriyor defalarca aynı şey oldu. Saçma sapan e nabız uygulamanız var. Hem insanları mecbur bırakıyorsunuz bu uygulamaya hem mağdur ediyorsunuz. Acilen sorunun düzeltilmesini istiyorum.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .