E-Nabız Aile Hekimi Değişikliği

5 Şikayet
profile
47
09 Mart

Aile hekimi değişikliği yapmak istiyorum. E-nabız'a girdim. İl, ilçe vs. Dolduruyorum. Onay şifresi geliyor şifreyi giriyorum fakat bir türlü olmuyor. Birçok defa denedim olmuyor maalesef. Bekletip duruyor. İki gündür uğraşıyorum bir türlü olmadı.

profile
580
27 Ekim 2022

İzmir'den İstanbul'a ikamet ettim ve dün kan vermek için gittiğim sağlık ocağında aile hekimi değiştirmem gerektiğini öğrendim oradaki beyefendi e nabızdan yönlendirdi talebi oluşturdum fakat 25 den sonra yapılan değişiklikler önümüzdeki ayın 4 de gece 23:59 değişiyormuş aile hekimi bana değişiklik ...

profile
4.280
06 Haziran 2022

Aile hekimi bilgilerim, 3 aydan fazla bir süre önce, onayım alınmadan değiştirilmiş. Bu hatayı yanlışı düzeltmek isteyip, hekim değişikliği yapmak istediğimde, sistem sürekli hata veriyor. Mobil ve masaüstünden defalarca denedim. Fakat bir sonuca varamadım.

profile
5.500
26 Kasım 2021

Bu E-nabız'dan 1 aydır aile hekimini değiştirmek istiyorum nedense kod gelmiyor gelse de değiştirmiyor. Sebep mecbur muyum kardeşim ben sistemin verdiği aile hekimine gitmeye. Bir ceza verdiler 5.5 ay hakaretten almışlar beni vermişler cezaevi hekimine. Zaten Covid'den izinle geçti ceza benim aile h...

  • profile
1 Destekçi
profile
7.088
05 Nisan 2021

E nabız üzerinden aile hekimi değişikliği yaptım fakat  tercih ettiğim doktor değil evime uzak bir sağlık ocağındaki doktor seçilmiş. Seçmiş olduğum doktora gitmek istiyorum. Neden seçtiğim Doktor onaylanmadı benim onayım olmadan neden değişiklik oldu?