Deprem destek listelerine hızlı erişin!
e-Devlet (Turkiye.gov.tr) ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

E-Devlet (Turkiye.gov.tr)  EYT Gelen Evrak Beklemede

27.171
Benjamin
Benjamin 1 hafta önce

E-devlet'te EYT emeklilik başvurusu yaptım fakat e devlette sorgulayınca 2 tane gelen evrak kayıtlı 1 tane de gelen evrak beklemede diyor herkes emekli olduğunu söylüyor ama biz daha haber bile alamadık yaş yürürlüğe girmeden ret gelmişti yaş yasası geldiği gün yaptım hala bekleniyor!

Benzer Şikayetler

profile
2.059
4 gün önce

e-Devlet (Turkiye.gov.tr) EYT Başvuru Sonucu!

E-devlet'te EYT emeklilik başvurusu yaptım fakat e-devlet'te sorgulayınca 2 tane gelen evrak kayıtlı 1 tane de gelen evrak beklemede diyor herkes emekli olduğunu söylüyor ama biz daha haber bile alamadık. 3 Martta başvurduk 3 hafta geçti herhangi bir mesaj gelmedi.

profile
1.682
1 hafta önce

e-Devlet (Turkiye.gov.tr) Çalışma Hayatım Yanlış Girişi

E-devlette çalışma hayatim kısmında sigorta başlangıç tarihim ve hizmet başlangıcı tekrar farklı görünüyor. Emeklilik bilgilerim tescil tarihine göre değil hizmet başlangıcına göre yapılmış. Yani 7000 prim ödememem gerekirken 7200 görünüyor, tescil tarihim 29.04.2008 hizmet başlangıç 01.07.2008 bu h...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

3 Yorum

Fethiye
Fethiye
 

Cevap gelen var mı bende aynı durumdayım SGK gitmemizmi gerekecek

Murat
Murat
 

Halen beklemede bakalım daha ne kadar bekleyecek 😡 @SGK

Ayşe
Ayşe
 

Resmi gazetede yayınlandıktan sonra kardeşimle birlikte başvuru yaptık. İkimiz de EYT koşullarını sağlıyoruz. Benim evrak daha az yoğun bir SGK'ya yönlendirilmiş, kardeşimin daha merkezi bir SGK'da. Benim evrak işleme alındı. Kardeşimin hala beklemede görünüyor. Yoğunluklara göre işleme alma süresi değişiyor diye düşünüyorum ama evrakın yönlendirildiği şubeye danışmakta yine de fayda var bence.