E-bebek.com'dan Aldığım Küvet Su Sızdırıyor.

Alper A. |

Bebeğim doğmadan aylar önce mart ayında E-bebek.com Trump mağazasından Baby Jem giderli (tahliye tıpalı) küvet aldım. Doğumdan sonra uzun süre şehir dışında olduğumuzdan küveti son 1,5 aydır kullanmaktayım. Bu kullanmalarımın da yaklaşık son 10 kullanımımda tıpayı kullanarak suyu tahliye ettim. Ancak son 3-4 kullanışımda küvette herhangi bir çatlak olmamasına rağmen banyo sonrasında halıya çok miktarda su sızmakta.

Konuyu Axis E-bebek'le görüştüğümde değişim süresi 1 ayın geçmesi dolayısıyla yardımcı olamayacaklarını söylediler. Oysaki satış sırasında tahliyeli küvetin avantajlı olacağını , akıtmasının olmayacağını söylemişlerdi. Birkaç kullanımda deforme olan giderli Baby-Jem küvetin , daha ucuz fiyatlı olan gidersiz küvetle değiştirilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  16:11

  Sn. A. Şikayeti Hakkında,

  Belirtilen konu hakkında yasal prosedürler doğrultusunda hareket edilmektedir.

  Saygılarımızla...

 • 26 Ağustos
  11:26

  Sn. A. Şikayeti Hakkında,

  Kullanılan bir üründe doğrudan iade ve değişim yapılamamaktadır.
  Ürünün tarafımıza bırakılması durumunda Türkiye Yetkili Teknik Servis tarafından incelenmesi sağlanacaktır.Firmaya gönderilen ürünün teknik servis süresi 21 iş günüdür.

  Saygılarımızla...

 • Alper A.
  25 Ağustos
  23:47

  Urunu degistiremeyeceklerini yalnizca ilgili firma BabyJem'le baglanti kurabileceklerini ve 1 ay icinde geri donus saglanacagin ifade ettiler. Bebek urunleri satan bir magazanin geri donus icin 1 ay gibi uzun bir zamani telaffuz etmemesi gerekir. 1 aya yaz bitiyor, bu surede bebegimizi legende mi yikayacagiz? Satistaki "daha pahali ama su tahliyesini kolay yaparsiniz, akitmaz, akitirsa biz buradayiz" sozu satissonrasinda " tipanin etrafini bantlayin gibi pratik (!) cozumlere donusmustu. Simdi de sattiklari urune yalnizca araci olarak bir bebek icin kisacik bir sure olan 1 ayda donus saglayabileceklerini ifade ediyorlar.

  Urun sorunlarinin anlasilmasi zor olan veya elektronik bir urun degil, uzerinde catlak var ise tipada delik var ise herkesce gorulebilir, 1 dakika bunun icin yeterli, 1 ay ne demek?

  E-bebek yalnizca isi yokusa surerek degisimden kaciniyor, cozumden cok uzak bir tavir sergilemekte. Hersey satisa kadar.

 • 25 Ağustos
  16:27

  Sn. A. Şikayeti Hakkında,

  Müşterimiz ile kayıtlı bulunan telefon numarasından ulaşılarak görüşülmüştür.

  Saygılarımızla...