01 Eylül 2014

E-bebek.com'daki Ürünümden Teknik Servis Süreci Hakkında Bilgi Alamıyorum.

E-bebek .com'dan iki ay önce almış olduğum motorola bebek güvenlik kamerasının gece görüş fonksiyonu bozulduğu için geri gönderdim ve tamir/değişim talep ettim. Evimiz bahçeli, çok katlı bir ev olduğu için bir güvenlik ürünü olan bu kameraya acil ihtiyacımız olduğunu belirttim ve not düştüklerini söylediler.

3. haftaya girmekle beraber E-bebekle sayısız telefon görüşmem sonrasında hala ürünün ne aşamada olduğu, ne zaman bana teslim edileceği hakkında bilgi almak imkansız. Son derece ciddiyetsiz olan bu firmayla teknik servisteki ürünümün takibini yapamıyorum. Kamerayı kullanamadığımız için son derece mağdur durumdayız.

Zeynep 1.666 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep 19 Eylül 2014

    Ürünü nihayet geçen hafta teslim aldım ancak bu sefer de bırakın gece görüşünü gündüz bile görüntü alamıyorduk. Bu kez direk distribütör firmayla görüştüm. Firma sorunumu kısa zamanda halletti. e-bebek süreci bir ay boşuna uzatmış oldu, bunu gördük.

  • ebebek Temsilcisi01 Eylül 2014

    Sn. Z. Şikayeti Hakkında, Belirtilen ürünün Türkiye Yetkili Teknik servis tarafından incelenmesi sağlanmaktadır. teknik servis süresi 21 iş günüdür. Bu süreç içerisinde ürünün işlemi sonuçlanarak bebeveynimize geri dönüş yapılacaktır. Yasal prosedürler doğrultusunda işlem yapılmaktadır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön