E-bebek.com Ürünü İade Almıyor!

Mehmet Halil Y. |

14/06/2015 tarihinde Gimart E-bebek.com mağazasından Royal Potty Eğitici müzikli oturak satın aldım. Ürünü açtığımda pil yayı kopuktu. Değişim için mağazaya geri götürdüm ancak ilgililer değiştirmek yerine yayı pille sıkıştırıp bizi geri gönderdiler. Ayrıca ürün internet sitesinde belirtildiği şekilde çalışmıyor. Oğlum üzerine oturduğunda veya içerisine sıvı döktüğümüzde herhangi bir müzik çalmıyor. Mağaza yetkililerine iade için başvurduğumuzda ürünü iade alamayacaklarını söylediler. Ürünümün bir an önce iade alınarak 59,90 TL'nin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Bu nedenle iade işlemini yapmayan ve ilgisiz davranan Gimart E-bebek.com mağazasından şikayetçiyim.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Halil Y.
  26 Haziran
  15:15

  saygı filan sunmayın da işinizi yapın, bozuk ürün satmayı iyi biliyorsunuz ama... Buradan herkese sesleniyorum e-bebekten uzak durun! Diğer bebek mağazalarını tercih edin ki, pek sanmıyorum ama iyi bir markanın nasıl olunabileceğini belki anlarlar!

 • 22 Haziran
  17:05

  Sn. M. Şikayeti Hakkında,

  Kullanılan bir üründe doğrudan iade ve değişim işlemi yapılamamaktadır. Üründe arıza olduğu düşünülüyor ise firmasına gönderilerek incelenmesi sağlanabilmektedir. Firmadan gelen cevap doğrultusunda ilerlenmektedir.
  İlgili prosedürler doğrultusunda işlem yapılmaktadır.

  Saygılarımızla...