25 Ekim 2016

E-bebek.com Ürün Fiyatlarında Usulsüzlük.

3 Ekim 2016 da E-bebek.com'dan 249 TL'ye tiny love GYM 5 hareket merkezi oyun halısı aldım. 2 hafta sonra sitede oyun halıları ilgili kampanya görünce incelemeye başladım. İndirim yapılan tüm ürün görsellerinin yanında ne kadardan ve yüzde kaç indirim yapıldığı belirtilmiş. Benim aldığım üründe herhangi bir indirim duyurusu yazılmadan, fiyat 149 TL olarak gösterilmişti. Bana satış fiyatının hatalı olduğunu düşünerek siteye mail attım. Geri dönüş yaptıklarında, hediye 50 TL puan hesabıma yükleyebileceklerini, onun dışında yardımcı olmayacaklarını belirttiler.

Puan istemiyorum yalnızca farklı fiyatla sattıkları ürün konusunda düzeltme istiyorum. Bu arada site ürün satışını durdurdu ve diğer alışveriş sitelerinde de ürün fiyatı 149 TL. Yıllardır iki çocuğum için de defalarca alışveriş yaptığım sitenin usulsüz davranışını kınıyorum. Bu saf yerine konulmaktan başka bir şey değil!

İdil 669 Okunma

Cevaplar

  • ebebek Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sn. İ. Şikayeti Hakkında, Konu ile ilgili olarak gerekli kontroller yapılarak en kısa süre içerisinde bebeveynimize geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön