21 Eylül 2016

E-bebek.com Uçuruyor Kampanyası Mağduriyeti!

E-bebek uçuruyor kampanyası için mağaza çalışanları tarafından sürekli limite ulaşmamız konusunda teşvik edildik. Kampanyaya hak kazanmamız durumunda 2 adet bilet hediye edileceğini ve sadece 50 - 100 TL civarı bir vergi ödeyeceğimizi bununda fazlasını E- bebek'ten 100'er TL hediye çeki olarak geri alacağımız değişik E-bebek mağazalarındaki farklı E-bebek çalışanları tarafından söylendi.

Bugün tarafıma gelen mailde seçmiş olduğum uçuş için 2 kişi 260 Euro vergi talep edildi. Bu uçuşu ücretli olarak satın alsam kişi başı 150 euro oluyor. Bize E-bebek çalışanları tarafından eksik hatalı hileli bilgi verilmiş olup sadece E-bebek şirketinin cirolarını artırma hedefli olarak düzenlediği bir sözde kampanya ile karşı karşıya kaldık. Eğer bu konuda bir düzeltme yapılmazsa bu mağduriyetim ile ilgili bütün tüketici ve yasal haklarımı kullanacağımı da belirtiyorum.

Serkan 185 Okunma

Cevaplar

  • ebebek Temsilcisi21 Eylül 2016

    Sn. S. Şikayeti Hakkında, Konu hakkında müşterimize yarın gün içerisinde telefon ile geri dönüş yapılması sağlanacaktır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön