E-Bebek.com Teslimat Problemi.

Murat M. |

26/01/2016 tarihli almış olduğum ürünleri sipariş oluşmadığı gerekçesiyle tekrar sipariş verdim (kredi kartından ücret çekimi yapılmıştı). Müşteri merkezini aradım ve 2. siparişi siteden yaptım ve bunun da ücreti kredi kartından tahsil edildi. Kargoyu teslim almaya gittiğimde bu sefer 2 siparişin de geldiğini gördüm ve 1 siparişi iade ettim. Kargo şirketi 3 kere iade ürünleri götürmesine rağmen hiçbir şekilde kabul etmediler. Nedenini bilsem gam yemeyeceğim. Bu arada 3 haftalık süreçte 20-30 kez aradım. Peşlerinden koştum. Her seferinde depo kabul sorunluydu ama deponun ne telefonu ne de iletişim imkanı vardı. İletişime geçeceklerini söylediler ama hep ben aradım. Kargo takipte 2 kere "alıcı teslimatı reddetti" ve 1 kere de " alıcı ürünü istemiyor ve teslimatı reddetti. Paket göndericiye iade edilecektir" yazıyor.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat M.
  21 Şubat
  13:44

  Çok yalan soyluyorsunuz

 • 18 Şubat
  15:43

  Sn. M. Şikayeti Hakkında,

  Müşterimize görüşülerek konu takibimize alınmış olup işlemleri yapılarak en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla...

 • Murat M.
  17 Şubat
  21:19

  5435566689

 • Murat M.
  14 Şubat
  20:19

  Ulaştınız ama ulaşamadık diyorsunuz. Urun bana geri gelecek de geti gondetecegim de vs. Kesinlikle çözüme yönelik zayıf adımlar atıyorsunuz. 1 ay olacak neredeyse ekstre bile kesildi.

 • 12 Şubat
  17:30

  Sn. M. Şikayeti Hakkında,

  Müşterimize telefon ile ulaşılamamıştır. Konu ile ilgili olarak gerekli araştırmalar yapılarak en kısa süre içerisinde müşterimize geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla...