E-bebek.com Temsilcisi Yanlış Bilgi Verdi!

Serhan G. |

Ağustos ayındacloud-b marka uyku kuzusunu e ticaret sitesinden aldım. Ürünün açıklama kısmında boyutları belirtilmediği için küçük boyu tercih ettim. Ürünü açtığımda çok şaşırdım çok küçük bir kuzu idi hemen müşteri ilişkilerini arayıp ürünün boyutunun çok küçük olduğunu büyük boyla değiştirmek istediğimi belirttim. Bana iki ürün arasında 5 cm gibi küçük bir ebat farkı olduğunu belirttiler.

1 ay sonra e bebek mağazasına gittiğimde iki kuzu arasında 5 santim değil neredeyse iki katından büyük bir kuzu olduğunu gördüm. Tekrar firmayı arayıp hatalı bilgilendirme yapıldığını ses kayıtlarının dinlenip tarafıma dönülmesini rica ettim. Henüz dönüş yapılmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhan G.
  09 Ekim
  10:50

  Firmaya tekrar dönüş yaparak şikayetimi yeniledim benden ilgili cep telefonumu istediler. Bu numara üzerinden yapılan görüşmeyi inceleyip dönüş yapacağız dediler ancak 1 ay oldu firmadan bana yazılı yada sözlü dönüş yapılmamıştır. Sadece şikayet var sayfasına anında dönüş yapıyorlar sonra müşteri sıkılıp artık süreci takip etmiyor diye düşünüyorum. Çünkü bana hiçbir geri bildirimde bulunulmadı.

 • 09 Eylül
  17:34

  Sn. S. Şikayeti Hakkında,

  Müşterimiz ile kayıtlı bulunan telefon numarasından ulaşılamadığı için mail olarak geri dönüş yapılmıştır.

  Saygılarımızla...