11 Haziran 2015

E-bebek.com Sorunlu Ürün Gönderimi!

E-bebek.com'den geçen hafta satın aldığımız 10 adet biberon maması kargo paketini açtığımızda 9 adet olarak çıktı. E-bebek.com'u 2 defa aradık her defasında size döneceğiz şeklinde cevap aldık, 1 haftadır, çözüm ve cevap alamadık.

Konu geçiştiriliyor, ilgisiz davranılıyor.
Buna benzer bir sorunu gelen kavanoz mamalarında da yaşamıştık, 6 adet kavanoz mamasından 2'si kargoda kırık olarak gelmişti, tamamen E-bebek.com'un itinasız kargo paketlemesi ve kargo firmasını kırılacak ürün var diye uyarmaması sebepli. Kırık ürünlerin fotoğraflarını mail olarak göndermemize ve telefonla bildirmemize rağmen bir dönüş alamadık. Satış sonrası ilgisiz davranılıyor, E-bebek.com'e güvenim artık kalmadı, mağdur ediliyoruz.

Fatih 321 Okunma

Cevaplar

  • Fatih09 Temmuz 2015

    Yapmış olduğumuz alışverişte eksik ve hatalı ürün gönderimi ile ilgili olarak, uzun uğraşlar sonucu ürün bedellerinin hesabıma puan olarak yükleneceği söylendi. 1 ay kadar süre sonunda puanlar yüklendi. Fakat puanları alışveriş yapmak için çeke dönüştürdüğüm de önce pasif göründü, sonraki günlerde komple silindi. Müşteri hizmetlerini defaatle aradığımızda "biz size döneceğiz, araştırıyoruz" gibi oyalama cevapları aldık ve şimdiye kadar onlarca kez müşteri hizmetlerini aramamıza rağmen bir kere bile geri dönüş alamadık. 2-3 haftadır puan kullanabilme süreci devam ediyor. Puanları kullanarak almamız gereken acil şeylerin bir kısmını para vererek almak zorunda kaldık. Mağduriyet devam ediyor.

  • ebebek Temsilcisi11 Haziran 2015

    Sayın F.G. Şikayeti HK. Konu incelenmekte olup en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön