E-bebek.com Sitede Belirtilen Hediye Çeki Tarafıma Verilmiyor!

Abdulaziz G. |

Bir hafta içinde e-bebek.com adlı siteye girdiğimde 250 tl alışveriş yapıldığında 50tl hediye çeki kampanyası vardı. 280 tl alışveriş yaptım ve sonrasında hediye çekimi kullanmak için girdiğimde yüklenmediğini gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda bebek bezlerini kapsamadığını iletti fakat gerek kampanya linkinde gerekse bununla ilgili bir uyarı bulunmadığını belirttiğim halde yasal hakkınızı kullanabilirsiniz şeklinde tavırla çözüm üretilmemektedir. Bu bir haksızlık olarak düşünüyor acil çözüm rica ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  11:59

  Sn. A. Şikayeti Hakkında,

  Yapılan kampanyalarda kampanyanın koşulları sitemizde kampanya şartları bölümünde yazmaktadır.
  Ürünler sepete eklendiğinde sepet sayfası hediye çekine uygun ise sepetin hemen altında hediye çeki kazanılacağına dair ibare çıkmaktadır. Yapılan alışveriş kampanya şartlarına uygun olmadığı için yardımcı olunamamaktadır.

  Saygılarımızla...

 • Abdulaziz G.
  26 Ekim
  16:47

  hala bir çözüm olmadı

 • Abdulaziz G.
  20 Ekim
  17:25

  Siteye girildiğinde kampanya kısmında 250tl alısverişe 50tl hediye çeki ibaresinin yanında kampanyalar kısmındakileri okuyun vs şeklinde bir ibare bulunmamaktadır.koca başlık ile kampanya yazısı yazmayı bılıyosunuzda özel koşullar harıç vs diye neden yazılmıyor ozaman musterılerde özel koşulları ınceleyın bolumu konulmalı kabul etmıyorum bu sadece insanları aldatmadır

 • 16 Ekim
  16:59

  Sn. A. Şikayeti Hakkında,

  Belirtilen kampanya mama ,bebek bezi ürünlerinde ve bazı markalarda geçerli değildir. Bu ibare kampanyamız yayında olduğu süre zarfında kampanya detaylarında belirtilmektedir.
  Bebeveynimizin alışverişi kampanya şartlarına uygun olmadığı için hediye çeki kazanamamıştır.

  Saygılarımızla...