12 Mart 2016

E-bebek.com Sipariş Gecikmesi, Muhatap Bulamama!

7 Mart'ta verdiğim siparişim hala hazırlanıyor diyor, internet sitelerinde bize ulaşın linki çalışmıyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum yarın kargolanacak diyorlar, ertesi gün arıyorum bugün diyorlar, hala siparişim hazırlanma aşamasında. Elimde ürünüm bitti, ürün bugün gelecek yarın gelecek diye beklemekten müşteri hizmetlerinin oyalamasından yoruldum. Sitenin Facebook grubuna yazıyorum mesaj atıyorum döneceğiz diyorlar dönmüyorlar cevap vermiyorlar. Elinizde ürününüz yoksa kampanya yapmayın insanları oyalamayın, mağdur etmeyin. Bugün yarın oyalanıyorum, net bir cevap yok, mağdur edildim. Bir daha E-bebek mi, asla!

Nimet 124 Okunma

Cevaplar

  • Nimet14 Mart 2016

    O kadar aramam ve şikayet var.com a yaziktan sonra, urunumun bugün kargoya verileceginive bilgi mesajı atacaginizi soylemenize rağmen hala bir bilgilendirme yapılmadı. Sistemde hala hazirlaniyor görünüyor. E bebek insanları neden kandiriyorsun mağdur ediyorsun verdigin sozleri tutmuyorsun! Sizden alışveriş yaptigima çok pişmanım resmen internetten alisverise soguttunuz! Yazikk... !

  • Nimet14 Mart 2016

    Görüştünüz evet sorunum cözuldumu hayır, sıtenıze baktım hala ürünüm hazırlanıyor görunuyor, verilen sözler tutulmuyor, hep oyalamaca cevap... !

  • ebebek Temsilcisi13 Mart 2016

    Sn. N. Şikayeti Hakkında, Müşterimiz ile sistemlerimizde kayıtlı bulunan telefon numarasından ulaşılarak görüşülmüştür. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön