E-bebek.com Sipariş Gecikmesi, Muhatap Bulamama!

Nimet A. |

7 Mart'ta verdiğim siparişim hala hazırlanıyor diyor, internet sitelerinde bize ulaşın linki çalışmıyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum yarın kargolanacak diyorlar, ertesi gün arıyorum bugün diyorlar, hala siparişim hazırlanma aşamasında. Elimde ürünüm bitti, ürün bugün gelecek yarın gelecek diye beklemekten müşteri hizmetlerinin oyalamasından yoruldum. Sitenin Facebook grubuna yazıyorum mesaj atıyorum döneceğiz diyorlar dönmüyorlar cevap vermiyorlar. Elinizde ürününüz yoksa kampanya yapmayın insanları oyalamayın, mağdur etmeyin. Bugün yarın oyalanıyorum, net bir cevap yok, mağdur edildim. Bir daha E-bebek mi, asla!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nimet A.
  14 Mart
  21:07

  O kadar aramam ve şikayet var.com a yaziktan sonra, urunumun bugün kargoya verileceginive bilgi mesajı atacaginizi soylemenize rağmen hala bir bilgilendirme yapılmadı. Sistemde hala hazirlaniyor görünüyor. E bebek insanları neden kandiriyorsun mağdur ediyorsun verdigin sozleri tutmuyorsun! Sizden alışveriş yaptigima çok pişmanım resmen internetten alisverise soguttunuz! Yazikk... !

 • Nimet A.
  14 Mart
  11:30

  Görüştünüz evet sorunum cözuldumu hayır, sıtenıze baktım hala ürünüm hazırlanıyor görunuyor, verilen sözler tutulmuyor, hep oyalamaca cevap... !

 • 13 Mart
  17:37

  Sn. N. Şikayeti Hakkında,

  Müşterimiz ile sistemlerimizde kayıtlı bulunan telefon numarasından ulaşılarak görüşülmüştür.

  Saygılarımızla...