09 Aralık 2015

E-bebek.com Sipariş Elime Ulaşmadı.

29 Kasım'da verdiğim sipariş hala elime ulaşmadı. Siparişimi üyeliğimden göre bilmene rağmen kendileri sistemde bulamadı. 4 gün sonra bulup göndereceklerini söyleyerek özür dilediler, 4 gün geçti yine aradım bu sefer yine siparişimi bulamadılar.

Çözüm olarak da sabah arayıp siparişimi bulup özür dileyip hemen göndereceğiz diyen temsilciyle görüşmemi önerdiler. Hala bir sonuç yok. İstesem de siparişimi de iptal edemiyorum. Çok büyük hayal kırıklığı E-bebek.com.

Pinar 86 Okunma

Cevaplar

 • ebebek Temsilcisi15 Ocak 2016

  Sn. P. Şikayeti Hakkında, 15.12.2015 tarihinde teslim edilmiştir. Saygılarımızla...

 • Pinar14 Aralık 2015

  29 Kasım'da verdiğim sipariş hala elime ulaşmadı. Geçen hafta özür dileyip siparişlerim hakkında sorular sordunuz sonuç yine yok. Bugün aradım bana yine siparişim hakkında sorular soruldu. Bu rezalet nedir? İnsanlarla dalga mı geçi, yorsunuz siz?

 • Pinar10 Aralık 2015

  29 Kasım 2015'te vermiş olduğum sipariş hala elime ulaşmadı. 1 haftadır gerek telefonla gerekse iletişim formunu doldurarak iletişime geçmeme rağmen bir sonuca ulaşamadık. 5 gün önce konuştuğumda siparişimi hemen hazırlayacaklarını söylediler ve özür dilediler. Yine ulaşmaması üzerine tekrar aradığımda bu sefer yine siparişi bulamadılar ve sabah arayıp benden özür dileyip halledeceklerini söyleyen müşteri temsilcisiyle görüşmem gerektiği aklını verdiler. Sorun tabii ki yaşanır ancak çözüme ulaşmak için izleyemedikleri yol ve müşterilerini peşlerinden koşturmaları bende büyük hayal kırıklığı yarattı. Konuyla ilgili bir kişi bile arayıp yardımcı olmaya çalışmıyor.

 • ebebek Temsilcisi09 Aralık 2015

  Sn. P. Şikayeti Hakkında, Konu ile ilgili olarak gerekli araştırmalar yapılarak en kısa süre içerisinde müşterimize geri dönüş yapılacaktır.Konu takibimizdedir. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön