E-bebek.com Satış Sonrası Hizmet Yetersiz!

Giray D. |

E-bebek. com'dan 2, 5 ay önce Playgro müzikal dönence aldım. Ürün ulaştıktan 1 hafta içerisinde mekanizması bozuldu. Çağrı merkezine şikayetimi dile getireceğim ürünü mağazaya götürerek teknik servise vermem gerektiğini söylediler. Mağazaya gittim, ellerinde yedek olduğu için direk yeni mekanizma verdiler.

Fakat bu da 1, 5 hafta içinde sıkıntı vermeye başladı. Çağrı merkezini aradım, tekrar mağazaya yönlendirdiler. 23 eylülde ürünü Çukurambar Mağazasına teslim ettim. 10-15 iş günü içinde geri dönüş olacaktı ama hala bekliyorum. 4 defa mağazayla görüşmeme rağmen hala ürünün akıbetini bilmiyorum. Mağaza sorunu çözmeye yanaşmıyor. İstanbul Teknik Servise suç atıyor. Artık mağazayı kimseye önermiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Giray D.
  25 Ekim
  07:52

  evet, bilgilendirme yapıldı.ancak ürünü teslim ederken hasar 10-15 işgünü içerisinde çözümlenir demelerine rağmen 2 kasım'a kadar ürünümüzün geleceğini söylediler.bu da demek oluyor ki 25 iş günü!!araya giren bayram tatilini bahane olarak gösteriyorlar.zaten tatili saymıyorum bu 25günün içinde.bu nasıl bir çözüm anlayışı anlamıyorum.gerçekten bir daha bu mağazayı tercih etmeyeceğim ve çevreme de önermeyeceğim.

 • 21 Ekim
  15:04

  Sayın G. Şikayeti Hakkında

  Bebeveynimize telefon ile ulaşılarak ürünü hakkında gerekli bilgilendirme sağlanmıştır.

  Saygılarımızla...