17 Ağustos 2013

E-bebek.com Sadece Olumlu Yorumları Yayınlıyor!

Doğacak bebeğim için yenidoğan döneminde kullanmak için E-bebek.com mağazasından baby-me ıslak pamuk mendil yenidoğan ürünü aldım. Ürün tanıtımında sadece pamuk ve su diye yazıyor ben de buna aldanıp 12 adet aldım ancak ürünü elime alıp da arkasına bakınca içindekiler kısmında phenoxyethanol yazdığını gördüm. Bu madde hiç de masum değil!

Bu maddenin yokmuş gibi tanıtılması ise bir yanıltmacadır. Pişmanlığım bir yana mağazaya ürünle ilgili yorum yazdım, yukarıdaki cümlelerin aynısını kullandım ancak yorumumunyayınlamadılar.

Sadece olumlu yorumları yayınlıyorlar bu da tüketici için yanlış yönlendirme oluyor. Firma anne- bebek sağlığını ve müşterini memnuniyetini değil sadece elindeki ürünü satmayı düşünüyor. Firmalar anne hassasiyetini suistimal ediyor. Açıkçası çok pişman oldum.

Betül 257 Okunma

Cevaplar

  • ebebek Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Sn B. Şikayeti Hakkında Müşterimiz ile telefon numarasından ulaşılarak görüşlmüştür. Yarın gün içerisinde kendisine geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla...

  • ebebek Temsilcisi17 Ağustos 2013

    Sayın B. Şikayeti Hakkında, Bebeveynimizin yorumu sitemizde yayınlanmış olup mail yolu ile yorumuna ait link kendisine gönderilmiştir. http://www.e-bebek.com/temizleme_mendilleri/baby_me/baby_me_pamuk_mendil_12li_erkek_bebeklere_ozel/BAE-20015 Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön