E-bebek.com Personel Davranışı!

Seyit A. |

14.06.2015 mağazanızı ziyaret etmiş berber hizmetinizden faydalanmak istedim. Öncelikle kaba ve yardımcı omaya yönelik hiçbir yaklaşım da bulunmadığınız aşırı derece rahatsız oldum, öncesinden telefon ile arayıp berber hizmetleriniz hakkında bilgi almama rağmen randevu ile çalıştığınız tarafıma iletilmemiştir. Bugün saat 13.00 sularında mağazanızdan randevum olmadığı için geri çevrilmiş bulunmaktayım. Uzak bir mesafeden geldiğimi izah etmeme rağmen mağaza yetkilisi tarafından 'siz dışarıda dolaşın vakit geçirin biz size geri dönüş yapacağız! Aradan saatler geçmesine rağmen geri dönüş olmadı ve mağazanıza tekrar döndüğümüzde sizi başlarından savmak için böyle söylemişler denildi.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seyit A.
  17 Haziran
  08:36

  Merhaba
  14.06.2015 mağazanızı ziyaret etmiş berber hizmetinizden faydalanmak istedim. Öncelikle kaba ve yardımcı omaya yönelik hiçbir yaklaşım sergilememenizden aşırı derece rahatsız oldum öncesinden telefon ile arayıp berber hizmetleriniz hakkında bilgi almama rağmen randevu ile çalıştığınız tarafıma iletilmemiştir. Bugün saat 13.00 sularında mağazanızdan randevum olmadığı için geri çevrilmiş bulunmaktayım. Uzak bir mesafeden geldiğimi izah etmeme rağmen mağazayetkilisi tarafından \'siz dışarıda dolaşın vakit geçirin biz size geri dönüş yapacağız! Aradan saatler geçmesine rağmen geri dönusolmadı ve mağazanıza tekrar döndüğümüzde sizi başlarından savmak için böyle söylemişler denildi.

 • 16 Haziran
  10:13

  Sn. S. Şikayeti Hakkında,

  Müşterimiz telefon numarasından arandı fakat kapalı olmaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. Bu nedenle kayıtlı bulunan mail adresine geri dönüş yapılmıştır.

  Saygılarımızla...