E-bebek.com Mağazadan Alınan Ürün Değişikliğinin Sağlanamaması!

Zeynep S. |

E-bebek Denizli şubesinden göğüs pompası aldım, alırken herhangi bir sorunda fatura ile gelirsem değişiklik sağlanabilir denildi. 7 gün sonunda gidiyorum hijyen açısından değişiklik yapılamayacağı söyleniyor ki ben zaten hamileyim doğum yapmamışım kullanmadığım belli zaten kutu açılmamış. E-bebek müşteri hizmetlerini arıyorum biz internet alışverişi ile ilgileniyoruz buradan alsaydınız iade yapabilirdiniz mağazadan aldığınız ürüne müdahale edemiyoruz. Hepsi birbirinden kötü sattığınız ürünün arkasında hep bu şekilde durmaya devam edin bundan sonra alışveriş yapmak yok!

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep S.
  02 Mayıs
  10:27

  mağazaya goturdum zaten daha bakmadan hijyenik acidan değişim olmaz denildi kontrol. Edilmedi bile ilk defa alışveriş yapmadigimiz gibi ilk defa urun iadesinde de bulunmuyoruz tamamen sorumsuzluk yaptığınız... .

 • 29 Nisan
  10:42

  Sn. Z. Şikayeti Hakkında,

  Ürün hiç açılmamış ise mağazamıza faturası ile birlikte götürülmesinin ardından ancak kontrol edildikten sonra bilgisi verilebilmektedir.

  Saygılarımızla...

 • Zeynep S.
  28 Nisan
  23:10

  Urun acilmamis haldeydi ki zaten hamileyim deneme kullanma imkanim yok siz bu kadarsiniz ürünü satincaya kadar her şey!

 • 25 Nisan
  14:59

  Sn. Z. Şikayeti Hakkında,

  Hijyenik ürünlerde açıldığı andan itibaren iade ve değişim imkanı bulunmamaktadır. Eğer ürün hiç açılmamış ise mağazamıza fatura ile birlikte götürülmesi durumunda ancak mağazamız tarafından ürün kontrol edildikten sonra bilgisi verilmektedir.

  https://www.e-bebek.com/kurumsal/garanti-ve-iade/

  İlgili prosedürler doğrultusunda işlem yapılmaktadır.

  Saygılarımızla...