16 Eylül 2014

E-bebek.com Kredi Kartı Sorunu!

Geçtiğimiz hafta E-bebek.com'dan bir takım bebek malzemesi siparişi verdik. Kullandığımız kredi kartı uzun zaman boyunca hiçbir internet sitesi alış-verişinde kullanılmamıştı ve E-bebek.com sitesinde 2 kez kullanıldı ve 14.9.2014 günü akşam saatlerinde kredi kartı bilgilerimiz kim olduğu henüz bilinemeyen kişi veya kişiler tarafından kullanılarak paypal üzerinden farklı alışverişlerle karta ait limit (2.500 TL) doldurulana kadar harcanmıştır.

Şimdi sormak istediğim şey internet üzerinden sadece bu firma için kullanılan kredi kartı bilgilerimiz nasıl ele geçirildi? Bu site kullanıcı bilgileri ne kadar gizli tutuyor ve bilgilerimiz ne kadar güven altında?

Ayhan 535 Okunma

Cevaplar

  • ebebek Müşteri Temsilcisi16 Eylül 2014

    Sn. A. Şikayeti Hakkında, İnternet sitemizde SSL güvenlik sistemi kullanılmaktadır.Kart bilgileri hiç bir şekilde sistemlerimizde kayıtlı olarak tutulmamaktadır. Kişi sadece o anlık alışverişini yapabilmek için giriş yapar ve daha sonrasında o bilgilere ulaşılma gibi bir durumu söz konusu olmamaktadır. Müşterimize telefon ile ulaşılarak görüşülmüştür. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön