08 Haziran 2016

E-bebek.com Kampanya Yanıltması.

"E-bebek.com Hoşgeldin Bebek" kampanyası ile ilgili yanıltıcı bilgiler vermektedir. Kampanya için aradığımızda kampanyanın Ankara'da geçerli olduğunu söylediler ve bizde kampanya şartlarında belirtilmediğini söyledik. Müşteri hizmetlerine kampanya görselini mail olarak da gönderdik. Daha sonra bizi aradılar ve ''sizleri mağdur etmeyeceğiz'' dediler kargo adresimizi aldılar.

07.06.2016 tarihinde müşteri hizmetleri tekrar aradı ve 8,5 aylık hamile birine resmen dalga geçer gibi ürünleri Ankara'dan alabileceğimizi söyledi. Biz ise İstanbul'da oturuyoruz. Koskoca e - bebek firması verdiği sözün arkasında duramıyorsa benim için güvenli satıcı değildir. Çevremdeki insanlara kesinlikle olumlu referans olmayacağım. Sorunu çözme şeklini firmaya yakıştıramadım. Sizleri mağdur etmeyeceğiz demelerine rağmen mağdur etmişlerdir. İnsanları yanıltarak ve mağdur ederek ticaret olmaz.

Hatice 513 Okunma

Cevaplar

  • Hatice'nin Teşekkür Mesajı13 Haziran 2016

    E-Bebek Firması tarafından şikayetin dikkate alındı ve çözüldü. İlgilerinden dolayı teşekkür ederim.

  • ebebek Temsilcisi08 Haziran 2016

    Sn. H. Şikayeti Hakkında, Müşterimiz ile sistemlerimizde kayıtlı bulunan telefon numarasından ulaşılarak görüşülmüştür. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön