E-bebek.com Kampanya Yanıltmacası!

Dervis O. |

Konya'ya yeni açılan E-bebek mağazası için bir sürü reklam verildi buna göre oyuncaklarda %25 tekstilde %40 ve her 150 TL'lik alışverişe 50 TL kupon hediye verilecekti. Mağazaya gittim 2 oyuncak aldım kasaya geldim ilk ürün de indirim yapıldı ikinci üründe indirim falan yok kasiyere neden bu oyuncak değil mi diye sorduğumda o üründe indirim yok dedi. İyi de hanımefendi siz seçili ürünlerde diye reklam vermediniz tüm oyuncaklarda dediniz doğrumu, evet ama sistem izin vermiyor dedi neyse ödemeyi yaptım 180 TL'lik toplam alışverişe hediye çekim nerede dedim eE siz indirimli ürün aldınız size yok dedi! Yahu her 150'ye 50 TL yazıyor burada siz neden bahsediyorsunuz dedim bildiğiniz yanıltmaca!

Etiketler :

Hediye Çeki / Kupon Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dervis O.
  02 Nisan
  17:43

  Yerden 2 Metre yükseklikte 10 puntoyla yazılmış kampanya detayları öylemi...
  Güldürmeyin insanı...
  Söz konusu firmada kampanyadaki aldatıcı ibarenin farkında fakat işini iyi biliyor sen yeni açıldım şöyle kampanya yaptım diye dev gibi yaz sonra kampanya afişlerini mağazanın tavanına as müşteri kasada işin gerceğini öğrenince ee beyefendi kampanya detayları de öyle mi demek ki para böyle kazanılıyor... .

 • 02 Nisan
  14:54

  Sn. D. Şikayeti Hakkında,

  Konu ile ilgili olarak belirtilen kampanyamız indirimli ürünlerde geçerli değildir. Bu ibare mağazalarımızda kampanya şartlarında belirtilmektedir.

  Saygılarımızla...