02 Nisan 2015

E-bebek.com Kampanya Yanıltmacası!

Konya'ya yeni açılan E-bebek mağazası için bir sürü reklam verildi buna göre oyuncaklarda %25 tekstilde %40 ve her 150 TL'lik alışverişe 50 TL kupon hediye verilecekti. Mağazaya gittim 2 oyuncak aldım kasaya geldim ilk ürün de indirim yapıldı ikinci üründe indirim falan yok kasiyere neden bu oyuncak değil mi diye sorduğumda o üründe indirim yok dedi. İyi de hanımefendi siz seçili ürünlerde diye reklam vermediniz tüm oyuncaklarda dediniz doğrumu, evet ama sistem izin vermiyor dedi neyse ödemeyi yaptım 180 TL'lik toplam alışverişe hediye çekim nerede dedim eE siz indirimli ürün aldınız size yok dedi! Yahu her 150'ye 50 TL yazıyor burada siz neden bahsediyorsunuz dedim bildiğiniz yanıltmaca!

Dervis 1.574 Okunma

Cevaplar

  • Dervis02 Nisan 2015

    Yerden 2 Metre yükseklikte 10 puntoyla yazılmış kampanya detayları öylemi... Güldürmeyin insanı... Söz konusu firmada kampanyadaki aldatıcı ibarenin farkında fakat işini iyi biliyor sen yeni açıldım şöyle kampanya yaptım diye dev gibi yaz sonra kampanya afişlerini mağazanın tavanına as müşteri kasada işin gerceğini öğrenince ee beyefendi kampanya detayları de öyle mi demek ki para böyle kazanılıyor... .

  • ebebek Temsilcisi02 Nisan 2015

    Sn. D. Şikayeti Hakkında, Konu ile ilgili olarak belirtilen kampanyamız indirimli ürünlerde geçerli değildir. Bu ibare mağazalarımızda kampanya şartlarında belirtilmektedir. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön