28 Temmuz 2016

E-bebek.com İlgisizlik Diz Boyu...

23.07.16 tarihinde Bursa Zeno mağazasından satın aldığım So Baby ana kucağı mağazada olmadığından İstanbul Bostancı şubesinden istendi. Ürünün pazartesi, salı günü Zeno mağazasında olacağı söylendi. Salı günü Zeno mağazasına ürünü sorduğum da arkadaş Bostancı mağazası ile görüşmüş mağaza ürün ücreti düşük kargo ücretini karşılamaz vs. gibi saçma sapan sebep ile ürünü Ring aracı ile göndereceğiz perşembe günü orada olacak demiş.

Bugün perşembe ve ben Zeno mağazasını aradım, ürün hala yok. Bostancı mağazasının müdür yardımcısı E*** bey ile görüştüm gönderilmemiş haftaya gelirmiş vs. gibi sebepler. 1 hafta oldu bu nasıl bir müşteri memnuniyeti nasıl bir ilgi alakadır? Bostancı mağazası için diyorum ücreti ödenmiş ürünü neden pazartesi göndermezsiniz? Bu yaptığınızın bana dönüşü ne olacak? Benim 3 aylık kızım var ihtiyacım var ki istiyorum yazık çok yazık.

Mehmet 213 Okunma

Cevaplar

  • ebebek Temsilcisi28 Temmuz 2016

    Sn. M. Şikayeti Hakkında, Konu ile ilgili olarak gerekli kontroller yapılarak en kısa süre içerisinde müşterimize geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön