19 Şubat 2016

E-bebek.com İletişim ve Bilgi Yetersizliği!

12 Şubat'ta internet sitesinden almış olduğum mama sandalyesi için kargo takibi yapamıyorum. İnternet sitesinden 4 defa mesaj göndermeye çalıştım fakat her mesaj için " bir hata oluştu tekrar deneyin " yazdı. Bunun üzerine telefonla ulaştım. Ö.. diye bir hanım açtı telefonu. Öncelikle " internet sitenizden ulaşmaya çalıştım ama sitede bir hata var sanırım bir türlü mesaj gönderemedim " dedim ve birden kendi kendime konuştuğumu fark ettim. Kadın telefonu kapatmış! Tekrar aradım, tekrar, tekrar. Telefonum çalmadan meşgule düşüyor. Şaka gibi! Umarım mama sandalyesinin üzerine yatmazlar.

Berna 415 Okunma

Cevaplar

  • Berna01 Mart 2016

    Sevgili e-bebek sahibi, firmanız internet sitesinden 12 Şubat 2016 tarihinde yapmış olduğunuz bir kampanyadan mama sandalyesi satın aldım. Yani parasını ödedim. Ancak 17 gün geçmesine rağmen az önce görüştüğüm müşteri temsilcisi Tarık beyden aldığım bilgiye göre ürünüm hala kargoya verilmemiş. Bu 17 gün boyunca firmanızda görüşmediğim müşteri temsilcisi kalmadı. Önce ürününüz kargoya verildi dendi, bekledim. Sonra a biz kargoya vermemişiz onu daha şimdi veriyoruz, size geri dönüş yaparız dendi. Kimse arayıp sormadı. İş ahlakınızı çok ahlaksızca bulduğumu söylemeliyim. Bu kadar terbiyesizlik olur mu ya? Madem vermeyecektiniz ürünü neden böyle bir kampanya yapıyoruz diye ortalığı birbirine katıyorsunuz kardeşim? Benim bu kadar vaktimi, sabrımı sizin bu şekilde harcamaya ne hakkınız var? 17 gündür benim paramı kullanıyorsunuz resmen. Ayıp!

  • Berna22 Şubat 2016

    19 Şubat tarihinde Burcu hanım tarafından e-bebek mağazası adına tarafıma telefon ile ulaşıldı. Yaşanan durum ile ilgili ne kadar üzgün olduklarını belirtip özür diledi. Kargo takip bilgilerini kendisininde göremediğini (?), ilgili birimden bilgi istediğini, bilgi edinir edinmez tarafıma ulaşılacağını bildirdi. Sonuç=0 Sipariş vereli 10 gün, firma özür dileyeli 3 gün olmuş. Ortada mama sandalyesi yok!

  • ebebek Temsilcisi19 Şubat 2016

    Sn. B. Şikayeti Hakkında, Müşterimiz ile sistemlerimizde kayıtlı bulunan telefon numarasından ulaşılarak görüşülmüştür. Konu takibimizde olup tekrar geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön