03 Ekim 2013

E-bebek.com İade Almamak İçin Elinden Geleni Yapıyor!

E-bebek.com Libadiye'den bir güneşlik satın aldım. Ancak güneşlik denen şeyin ilk vazifesi güneşi kesmektir fakat bu ürün güneşi kesmemekte ve araç camına göre çok çok ufak. Dolayısıyla memnun kalmadım ve iade etmek istedim. Ürünün ambalajı olmadığından iade alınmadı.

Ambalaj denen şey bir kutu değil arkasına tutuşturulmuş çok basit bir karton, gayri ihtiyari her insan onu yırtıp cama takar denemek için. Aldığım cevap yırtmadan önce deneseydiniz ve bu güneşi kesmez güneş ışıklarını kırar zaten cevabıydı.

Artı olarak ambalajlı bile gelseydi firmaya gönderip şikayeti dile getireceklerdi iadeden önce. Hangi üretici evet bu işe yaramıyor güneş alıyor der merak ediyorum. İşin özü biz iade almayız.

Tarkan 138 Okunma

Cevaplar

  • ebebek Temsilcisi03 Ekim 2013

    Sayın T. Şikayeti Hakkında, Ürünün orijinal ambalajı bozulması durumunda herhangi bir şekilde iade ya da değişim alınmamak olup ve gerekli iade ve değişim prosedürü sitemizde kasa noktalarımızda belirtilmiştir. Üründen memnun kalmadıysanız faturası ile birlikte mağazamıza getirerek firmasına yönlendirmesi sağlanır firma onayından sonra işlem sağlanabilir. Mutlu günler dileriz. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön