E-bebek.com Garanti Kapsamındaki Ürünün Teknik Servise Gitmesi İçin Kargo Ücreti İstiyorlar!

Soner Ç. |

12.05.2012 tarihinde İstanbul Kızıltoprak ebebek mağazasında Mamas and Papas marka Sola model bir bebek arabası aldım. Bebek arabasını bugüne kadar sorunsuz kullandık. Ancak 23 Ekim 2013 tarihinde sağ arka tekerleği yerinden çıktı ve bir daha yerine takamadım.

Bizi yarı yolda bıraktı. E-bebek ile irtibata geçtim ve garanti kapsamında olduğu için ürünün kontrol edilmesini istedim. Ürünü aldığım mağazaya veya en yakın mağazaya götürebileceğimi ya da kargo ile gönderebileceğimi söylediler.

Ancak kargo ücreti bana ait olacakmış. Eskişehir'de yaşıyorum. Garanti kapsamında bir ürünün kargo ücreti neden bana ait olsun anlayamıyorum. E-bebek'ten yaptığım bütün alışverişlerde hep sorun yaşadım.

Etiketler :

Kargo Ücreti Garanti İşlemleri Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  08:51

  Sayın S. Şikayeti Hakkında,

  Garanti şartlarına ait tüm bilgiler sitemizde yer almakta olup koşulları inceleyebilirsiniz. Size satış öncesi ve sonrası her durumda destek olunmaktadır. Fakat istediğiniz işlem hiç bir durumda uygulanamamaktadır.

  Saygılarımızla

 • Soner Ç.
  28 Ekim
  20:46

  Ürünü ebebekten aldım ve sorunu ebebekin çözmesini istedim ama hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. İstanbul'da yaşıyor olsaydım sorun değildi. Ama İstanbul dışında ve ebebek mağazasının olmadığı bir şehirde yaşıyorum. 2 yıllık garanti süresi bitmemiş bir ürünün tamiri benim firmaya gönderirken kargo ücreti ödemem haksızlık. Bir daha asla ebebekten alışveriş yapmayacağım ve yapmak isteyenlere de engel olacağım.

 • Soner Ç.
  28 Ekim
  20:44

  E-bebek firmasından ne aldıysam hep sorun yaşadım. Daha öncede yanlış ayakkabı gönderdiler ve iade etmek istediğimde iade ederken kargo parasını bana ödettiler. Böyle iki üç kuruşun hesabını yapan bir firma daha görmedim.

 • 25 Ekim
  14:23

  Sayın S. Şikayeti Hakkında,

  Ürününüzü size yakın olan ebebek mağazalarımıza ya da kargo ile bize gönderebilirsiniz. Bize ulaşan ürününüz firmasına yönlendirilmektedir. Kargo ile gönderilen ürünlerde ücreti size ait olmaktadır.

  Dilerseniz direk firması ile irtibata geçerek yardım alabilirsiniz.

  Saygılarımızla