24 Şubat 2015

E-bebek.com Eksik Ürünümü 20 Gün Geçmesine Rağmen Göndermiyor.

Sipariş Numarası:555502263018 Sipariş Tarihi:05.02.2015 23:20:05 Yukarıda ki alışverişim elime eksik ulaştı fakat o tarihten bu yana defalarca mail göndermeme rağmen ürün hala elime ulaşmadı.

Müşteri hizmetleri ve mağaza numaralarını kesinlikle Avea operatörü desteklemiyor arama yapılmıyor. Bursa mağazasından öğrendiğime göre Avea operatörlere kapanmış E-bebek.com firmasının numaraları.

Gönderdiğim maillere otomatik mesaj olarak sadece sorun çözülecektir yanıtı geliyor. Başka bir operatörden aradığımda sürekli yarın göndereceğiz diyerek yanıltıyorlar. E-bebek firması muhtemelen battı herhalde çok kişiden aynı şikayeti duydum. Eksik gelen ürünümü umarım bu şikayetten sonra biraz sıkılıp gönder.

Yilmaz 293 Okunma

Cevaplar

  • ebebek Temsilcisi25 Şubat 2015

    Sn. Y. Şikayeti Hakkında, Müşterimize sistemlerimizde kayıtlı bulunan telefon numarasından ulaşılarak görüşülmüştür. Saygılarımızla...

  • Yilmaz 24 Şubat 2015

    Beni hala kimse aramadı ayrıca dün ben sizi aradığımda bana bugün için kargoya vereceğinizi söylemiştiniz ama vermemişsiniz. Ben sizi her aradığımda Hep biz size döneceğiz diyorsunuz ama bana dönüş yapmıyorsunuz ses kayıtlarım mevcuttur sisteminizde bakabilirsiniz.

  • ebebek Temsilcisi24 Şubat 2015

    Sn. Y. Şikayeti Hakkında, Konu ile ilgili olarak bebeveynimize yarın gün içerisinde geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön