E-bebek.com Eksik Gönderim.

Ferhat Ç. |

E-bebek.com adlı internet sitesinden 555502451563 No.lu siparişi verdim. Siparişin içeriği bebek arabası, ana kucağı ve aparatları olmasına rağmen sadece bebek arabası gönderildi. İlgili ürün sayfasında açıklamasında ana kucağı olduğu, fotoğraflarda da ana kucağına rağmen firma içeriğe dahil olmadığı konusunda ısrar ediyor. Sipariş sayfasına ürün teslim edildikten sonra baktığımda ise ana kucaklı fotoğrafın kaldırıldığını gördüm. Eksik parçaların gönderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferhat Ç.
  24 Temmuz
  17:18

  Firma ürünu satarken içerige ana kucağı ve aparatlarının dahil olduğunu belirtti. Ben ürünü satın aldıktan sonra böyle bir tavır sergilemeye başladılar, bu durum ticaret ahlakına sığmaz.

 • 24 Temmuz
  11:37

  Sn. F. Şikayeti Hakkında,

  Ürünün eksik parçası bulunmamaktadır. Ürün tek bebek arabasıdır. Müşterimize de bu bilgiler verilmiştir.

  Saygılarımızla...

 • Ferhat Ç.
  23 Temmuz
  22:30

  İlgili ürün sayfasında açıklamalarda ve dotoğraflarda ana kucağı ve aparatlarının içeriğe dahil olduğu belirtilmekteydi, firma daha sonra fotoğrafı ve açıklamayı değiştirip ürünü eksik göndermiştir. Ayrıca ben ürünü bebek arabası kategorisinden değil kampanyalar bölümünden satın aldım. Sipariş verilirken vaat edilen tüm parçaların gönderilmesini talep ediyorum.

 • 23 Temmuz
  15:23

  Sn. F. Şikayeti Hakkında,

  Belirtilen ürünün orjinal paket içeriği sadece Bebek arabasıdır. Ürün isminde Bebek Arabarası olarak belirtilir ve sitemizde Bebek Arabaları kategorisinde yer almaktadır. Ayrıca ürün açıklamasında ürünle birlikte olan uyumlu ana kucağı veya portbebesi hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Ürünün eksik parçası bulunmamaktadır.

  Saygılarımızla...