20 Şubat 2015

E-bebek.com Değiştiririz Dedikleri Ürünü Değiştirmiyorlar!

E-bebek.com mağazasından Royal Potty eğitici müzikli oturak ürününü aldım. Alırken de müziği çalışmazsa, bir sıkıntı olursa değiştirebilir miyim diye. Kasadaki görevli de ambalajını atmayın, faturası ile birlikte 1 hafta içerisinde getirirseniz değiştiririz dedi.

Ürünü eşim beğenmeyince hiç kullanmadan 2 gün sonra değiştirmek için mağazaya gittiğimde başka bir görevli bu hijyenik ürün değiştiremeyiz dedi! Görevlinin alırken söylediklerini kendisine söyleyince o arkadaş yeni olabilir, yanlış bilgi vermiş dedi! Biz bu mağazadan bir ürün alırken bir soru sorduğumuzda cevabı aldıktan sonra çalışana siz yeni misiniz, bu cevabınızdan emin misiniz diye sormamız mı gerekiyor?

Ahmet 1.444 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 20 Şubat 2015

    Sorun bunu başlangıçta söylemeyip, hatta değiştirebileceğinizi söyleyip sonra değiştirmemeniz. Lütfen insanların zekasıyla alay etmeyin.

  • ebebek Temsilcisi20 Şubat 2015

    Sn .A. Şikayeti Hakkında, Belirtilen ürün hijyenik bir ürün olup denenmesi sebebiyle iade ve değişimi söz konusu olmamaktadır. İlgili prosedürler doğrultusunda bilgi verilmiştir. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön