27 Şubat 2014

E-bebek.com Aldığımız Ürünün Kurulumu Ücretsiz Olmasına Rağmen Kuruluma Gelen Giden Yok.

E-bebek firmasından aldığımız 549 liralık weewell marka üni weevier bebek görüntüleme cihazının üzerinde ücretsiz kurulum yazıyordu. Buna rağmen 2 aydır uğraşmamıza rağmen firma bu kurulumu sağlamadı. Biz de e-bebek mağazasına durumu bildirdik.

Kendileri 10 gün geri dönme tenezzülünde bile bulunmadı. Sonra tekrar biz aradık ve bir daha anlattık ayrı ayrı kişilere. Sonra yarın size bilgi vereceğiz dediler ama yine geri dönüş yapmadılar. En son cihazı iade etmek istiyoruz deyince adresimizi istemek akıllarına geldi. Asıl en önemli sorun ise firmanın İnternet sitesine ürün ile ilgili yorum yazıyorsunuz ama onlar olumsuz olunca bunu asla yayınlamıyorlar.

Hakan 181 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 04 Mart 2014

    Merhaba, Bu firma sizin sayfanıza yazdıktan sonra sonunda beni aramaya tenezzül etti. Ancak arayan kişi konuyu inceleme zahmetinde bile bulunmamıştı. Dertleri de asla çözüm üretmek değil sadece sizin sitenizdeki yazı. Yoksa ben defalarca uğraştım tenezzül bile etmiyorlar müşteriyi dinlemeye. Kaldı ki 20.000 lira üzerinde alışveriş yaptın son 1 yıl içerisinde o şirketten. Ama şikayetvar.com'a teşekkürler.

  • ebebek Temsilcisi27 Şubat 2014

    Sn. H. Şikayetine Hakkında, Müşterimiz ile irtibata geçilmiştir. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön