05 Aralık 2014

E-bebek.com Aldığım Göğüs Pompası Çalışmıyor.

29.11.2014 tarihinde E_bebek ten aldığım göğüs pompasının pompası bozuk çıktı. Firmaya ertesi gün gittik ve durumu izah ettik. Değişim olamayacağını söylediler. Personel sizi bu konuda bilgilendirmiş olmalıdır denildi.

Halbuki personele sorup aldık ama herhangi bir bilgi verilmedi. Bu konuda bize hiç yardımcı olunmadı. Bir şey alınacağı zaman ürünleri bize övüyorlar, bizime ilgileniyorlar ama arıza çıktığı zaman aynı ilgi gösterilmiyor.

Rukiye 715 Okunma

Cevaplar

  • ebebek Temsilcisi05 Aralık 2014

    Sn. B. Şikayeti Hakkında, Kullanılan bir üründe doğrudan iade ve değişim işlemi yapılamamaktadır. ü arızası durumlarında ürünler Türkiye Yetkili Teknik servise gönderilmekte ve verilen cevaba istinaden işlem yapılabilmektedir. İlgili prosedürler doğrultusunda hareket edilmektedir. Teknik servise gönderilen bir ürünün yasal süresi 20 iş günüdür. Yaygın servis ağı olan Arzum, Beko, Arçelik, Braun, Philips Avent ürünlerinin tamirleri yetkili servisler tarafından yapılmaktadır. Bu markalı ürünleri faturası ile birlikte size en yakın yetkili teknik servise teslim edebilirsiniz. Size en yakın yetkili teknik servis bilgilerine garanti belgesi, kullanım kılavuzu ve internet siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön