10 Eylül
Yorum Yap
#10888955

Dyson Pil Ömrü garanti Süresinden Hemen Sonra Çalışmamaya Başladı.

Araştırarak ve isteyerek aldığım Dyson marka v6 animal Pro model elektrikli süpürge, garanti bitiminden bir ay sonra çalışmamaya başladı. Verdiği arızayı araştırdığımda batarya sorunu olduğunu anladım. Teknosa mağazasından aldığım ürün için açıklamalarında Dyson tarafından "makinenin ömrü, diğer makinelere göre 5 kata kadar daha fazladır. " deniliyor. Bulunduğum şehirde yetkili servisi aradığımda onarım bedelleri çok yüksek merkez firma ile görüşün cevabı alıyorum. Merkezi aradığımda bölgenizdeki yetkili servis ile görüşün deniyor. Garanti süresi kadar bir pil ömrü olacağı aklıma gelmezdi açıkçası.

Gökhan 7.974 Okunma

Cevaplar

  • Dyson Temsilcisi16 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Dyson ürünlerine gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak müşteri ilişkileri temsilcimiz sizinle irtibata geçmiş ve işleyiş hakkında sizleri bilgilendirmiştir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizle ilgili bizlere [email protected] e-mail adresinden ya da 0850 532 11 44 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  • Dyson Temsilcisi16 Ekim

    Dyson Değerli Müşterimiz, Öncelikle Dyson ürünlerine gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak müşteri ilişkileri temsilcimiz sizinle irtibata kurmaya çalışmış fakat ulaşamamıştır. Size yardımcı olabilmek adına bize 0850 532 11 44 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan ulaşmanızı rica ederiz.

Ziyaretçi Yorumları