Dyson Ceza Gibi Bir Ücret!

Hüseyin T. |

2.5 sene önce aldığım dc52 model süpürgenin tutma yeri kırıldı. Yedek parçasını almak için Dyson'ı aradığımda benden seri numarasını istediler bende Hakman'dan değil farklı bir yerden aldığımı belirttim. Garanti dışı işlem yapmak ve yedek parçayı almak istediğimi belirttim. Başka yerden aldığım için normalde 50 TL olan ürünü alabilmem için fazladan 300 TL toplamda 350 TL ödemem gerektiğini belirttiler. Bende nereden aldığımın ne önemi var sonuçta bu ürünü de Dyson üretmedi mi dedim. Sonuçta ben Dyson'un ürününü aldım sahte bir ürün almadım. Dyson fabrikasında üretilen orijinal bir ürün aldım ve Dyson bunun arkasında durmuyor. Dyson ürünü olduğu halde farklı bir satıcıdan aldığım için insanlara açıkça 300 TL ceza kesiyorlar. Dyson markasına güvenmek suç mu? Mağduriyetimin giderilmesini ve yedek parçanın tarafıma normal fiyattan satışının yapılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Gövde ve Bağlantı Aparatları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  17:36

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Dyson ürünlerine gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak müşteri ilişkileri temsilcimiz sizinle irtibata geçmiş ve işleyiş hakkında sizleri bilgilendirmiştir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizle ilgili bizlere info@hakman.com.tr e-mail adresinden ya da 0 212 217 11 60 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  İyi günler dileriz.
  Dyson Türkiye/Hakman Elk. Ltd Şti