27 Ağustos 2016

Duyses İşitme Cihazı Bozuk Çıktı!

Ordu Duyses işitme merkezine kulak içi cihaz almak için gittim. Bana kulak arkası cihaz konusunda ısrarcı oldular. Kullan memnun kalmazsan geri alırız dediler. Cihazla en temel sesleri bile alamadım ama firmanın ilgisi o andan sonra sona erdi. Defalarca irtibat kurdum hep geçiştirdiler, tamir önerdiler, vitrine koyalım 2. el olarak satalım dediler.

Hatta çoğu zaman firma sahibi telefonu bile açmadı, birbiriyle örtüşmeyen mazeretler sundular. Bir personel patron dışarıda şarjı bitmek üzereymiş dedi, diğer personel tatile gitti telefonu bende kalmış dedi. İşi çözmek yerine dalga geçercesine konuştular. Almak istediğim cihazı almamı engelleyip bir nevi zorla ve daha yüksek fiyata sattıkları cihaz elimde kaldı. Memnun kalmazsan getir dedikleri cihazı almamak için her şeyi yaptılar, şimdi de tamamen sırt döndüler.

Murat 689 Okunma

Cevaplar

  • Duyses Temsilcisi26 Eylül 2016

    Adı geçen kişi yeni bir işitme cihazı almak için başvurmuştur. Daha önce kullandığı işitme cihazı modeli kulak içi olması sebebiyle gene ayı tipte bir cihaz talep etmiştir. Yeni yaptığımız  işitme testine göre ileri derecede işitme kaybı olduğu görülmüş ve kulak içi cihazların artık yeterli gelmediği daha iyi verim alabilmesi için kulak arkası bir model kullanması gerektiği anlatılmıştır.  Eski bir müşteri olması sebebiyle önerdiğimiz kulak arkası işitme cihazı denemesi için verilmiştir.( Bu hizmet için hiçbir ücret talep de edilmemiştir.) Denemeye verdiğimiz işitme cihazı kişide yaklaşık 2 ay kalmış ve sonuç olarak cihazdan memnun kaldığını belirterek cihazı satın almıştır. Bir süre sonra Ordu ilindeki satış noktamıza gelerek işitme cihazının bozuk olduğunu ve iade almamız gerektiğini belirtmiştir. Bizde arıza tespiti için  ürünün servisimize göndermemiz gerektiğini ve işitme cihazını bize bırakması gerektiğini belirtik.  Maalesef kişi arızalı olduğunu iddia ettiği ürünü servise göndermemize izin vermeyerek, ısrarla ürünün bedelini iade alma çabasına girmiştir. İşitme cihazları konusunda  20 yıldır hizmet veren  bir firma olduğumuzu belirtmeliyim. Bizim için müşteri memnuniyeti en önemli çizgimizdir. Satın aldığı işitme cihazını arıza tespiti için şubemize ya da servisimize gönderdiği taktirde cihazının kontrolü yapılarak gerekli işlem sağlanacaktır. Ayrıca kullanmış olduğu işitme cihazı 3 yıl garantilidir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön