Duygu Hastanesi İndirim Yapacağız Diye Yanılttı.

Mustafa D. |

İstanbul Gaziosmanpaşa'da öğretmen olarak görev yapmaktayım. Duygu Hastanesi'nden tanıtım için okulumuza geldiler. Öğretmenlere %10 indirim yapılacağını söylediler. Eşimin hamile olması sebebiyle Duygu Hastanesini tercih ettik. İndirim olacağı yönünde de tekrardan teyit aldım. Ancak doğum gerçekleşip taburcu olacağımız sırada indirim olmayacağını söylediler.

Bize tanıtımı yapan kişiyi aradım. Ben durumu danışıp tekrar size döneceğim dedi, ancak dönen olmadı. Bırakın indirim yapmayı bizim mutlu günümüzden istifade edip doğum öncesi bize yazılı olarak sundukları fiyattan, zam geldiği gerekçesiyle, 125 tl daha fazla ücret aldılar. İndirim yapacağız deyip bizi kandıran Duygu Hastanesi'nden şikayetçiyim.

Etiketler :

Personel Bilgilendirme Fiyat ve Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  15:53

  Hastanemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Bahsi geçen tarihlerde tanıtım ekibimizin ziyaret edip kartını vermiş olduğu ve verilen kart ile hastanemize gelen kişi ya da kişilere paket fiyat uygulamaları dışında %10 tutar indirimi yapılması durumu sözkonusuydu. Hastanemiz paket fiyatları indirimli olarak düzenlemiş olduğundan ikinci bir indirim uygulanamamaktadır. Hastamızın söz konusu fatura tutarı da paket fiyatları dahilindedir.

  Diğer soru,görüş,şikayet ve önerileriniz için Hasta Hakları Sorumlumuza ulaşınız.

  Hastanemiz (212)600 11 00 numaralı telefonundan 1452 yi tuşlayarak ilgili birime ulaşabilirsiniz.

  Sağlıklı Günler Dileriz.

 • Mustafa D.
  23 Mayıs
  22:03

  herhangi bir geri dönüş olmadı.Bizzat başvurduğumda da ilgilenen olmadı