20 Ağustos 2016

Duyarsız, Sorumsuz Firma Yurtiçi Kargo

2 ayrı gün teslim paketlerim vardı. Biri teslim edilmesine rağmen, nedense diğer paketim için "adresinize ulaşamadık" diye mesaj attılar. Hadi aynı adresi ertesi gün bulamadınız, telefon numaramdan neden aranmadım. Müşteri hizmetleri çok sorumsuz saatlerce aradım ama hiçbir aramama cevap verilmedi. Çalışanlar hepsi duyarsız, sorumsuz ve ilgisiz. İnsanların işlerini zorlaştıran bir kurum daha görmedim.

Rumeysa 27 Okunma

Cevaplar

  • Rumeysa 23 Ağustos 2016

    Birgün önce bana kargo ulaştıran kurum, birgün sonraki kargom için size ulaşamadık o yüzden bırakmadık yalanını söylüyor kargonuz şubede diyor. Birgün önce aynı adrese ulaşım sağlanıyor. Birgün sonra adrese ulaşamadık diye mesaj geliyor. Çünkü bir önceki gün de aynı kurum aynı adrese ve farklı bir kişiye kargomu bıraktı. Kesinlikle şube yetkililerine ulaşılmıyor. Her yetkili biz ilgilenmiyoruz diye başından savıyor adam gibi işini yapan yetkili yok. Bana geri dönüş yapıp bilgilendiren yok.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Ağustos 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Rumeysa 20 Ağustos 2016

    Müşteri hizmetlerine ulaştığımda bana "adrese gidilmiş ama siz yokmuşsunuz diye bırakmamışlar" gibi saçma sapan bir açıklaması yaptılar. bir önceki günkü paketimde çalıştığım firmada başka bir yetkili tarafından tahsis edilmişti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön