19 Eylül 2013 #2019277

ATU Turizm ( Duty Free) Mağazası Çok Pahalı!

Duty Free vergisiz mağazadır (ama ATU Turizm sanırım dışarının 2-3 katı vergi ekleyerek fiyat belirliyor). Atu'da fiyatlar ateş pahası. Ucuz olan tek bir ürün dahi göremiyorum. Baklavanın kilosu 26 € (yaklaşık 72 TL) mağazanızda. Aynı markanın Karaköy'deki mağazasından kilosunu 40-45 TL arası bir fiyata alıyorsunuz. Parfüm gene aynı şekilde. Anlamadığım tek birşey var.


Diğer ülke Duty Free'lerini de gördüm. Fiyatlar bizimkine göre çok uygun. Artık insanlara bu kadar yüksek fiyatlardan satış yapmayı bırakın. Müşteri kaybediyorsunuz. Sırf bu yanlış politikanız yüzünden hiçbir şekilde mağazanıza uğramama kararı alacağım. Tüm eş, dost, akraba çevreme de aynı uyarıyı yapacağım.

İlhan 1.716 Okunma

Cevaplar

  • İlhan23 Eylül 2013

    Benzer pahalılık şikayetlerini daha önceden yazanlar da olmuştu. Onlara da aynı cevabı vermiştiniz. Ama ne yazıkki fiyat konusunda politikanızdan ödün vermiyorsunuz. İnsanlara en uygun fiyata nasıl ürünler sunupta müşteri memnuniyetini en üst planda tutup, rakip firmalarla aranızdaki bu farkı açmak yerine. Fiyat pahalılığınız ile rakip firmalarla aranızdaki fark uçurum oldu.

  • İlhan23 Eylül 2013

    aynı firma ile alakalı daha önceden yapılan şikayetlerde de standart cevap verilmiş. Sanırım hazır cevap verme şablonu var. otomatik reply dönüyorlar

  • Duty Free (ATU Turizm) Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın İlhan A., ATÜ olarak, özgün hizmet anlayışımız ile sektördeki birikimimizi birleştirip sizler gibi duyarlı ve sadık müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmaktayız. Fiyatlarımızla ilgili değerlendirme ve önerleri iletiniz genel merkezimize ve ilgili bölüm yöneticilerine iletilmiştir. Sizlerin öneri ve taleplerine her zaman duyarlı olduğumuzu, bundan sonra da her türlü beklentinize cevap vermek için ATU Turizm İşletmeciliği adına Müşteri İlişkileri Birimi olarak elimizden gelenin en iyisini yapmak icin çalışmalarımıza her zaman devam edeceğimizi bildirir, keyifli alışverişler dileriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön