26 Şubat 2013

ATU Turizm ( Duty Free) Çok Pahalı!

Nedense Türk milleti olarak pahalılığa alıştırılmış olmamızın ve tepki göstermeyişimizin geri dönüşümünü hemen her yerde yaşıyoruz. Vergiden muaf tutulan DutyFree bildiğiniz gibi yurt dışına giderken veya gelirken güvenle alışveriş yapılan mağazadır!


Tobleron Çikolata 400 gr lık burada neredeyse yarı yarıya fiyatının düşük olması gerekirken ve marketlerde 11 tl ile 13 tl arasında satılırken Duty Free de 8 Euro. Parfümlerin fiyatlarıda dışarıdaki mağazalarla hemen hemen aynı.

Tansel 960 Okunma

Cevaplar

  • Duty Free (ATU Turizm) Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sayın Tansel T., ATÜ olarak, özgün hizmet anlayışımız ile sektördeki birikimimizi birleştirip sizler gibi duyarlı ve sadık müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmaktayız. Ürünlerimiz ile ilgili fiyatlandırma çalışmalarında, diğer gümrüksüz satış mağazalarının fiyatları incelenmekte ve iç piyasa koşulları göz önüne alınıp takip edilmektedir. Fiyatlarımızla ilgili değerlendirme ve önerleri iletiniz genel merkezimize ve ilgili bölüm yöneticilerine iletilmiştir. Sizlerin öneri ve taleplerine her zaman duyarlı olduğumuzu, bundan sonra da her türlü beklentinize cevap vermek için ATU Turizm İşletmeciliği adına Müşteri İlişkileri Birimi olarak elimizden gelenin en iyisini yapmak icin çalışmalarımıza her zaman devam edeceğimizi bildirir, keyifli alışverişler dileriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön