Düşük Hız, Sürekli Kopma, Stabil Olamama Da Kronik Başarı TTNET'de.

Celalettin A. |

Yaklaşık 2005'ten beri bir fiil TTNET kullanıcısıyım size son 10 yılın özetini vereyim. 2010'a kadar 2 ya da 3 dk. Da bir kopan bağlantı kullandım. Neyse 2011'de askere gidince kapandı hat 6 ay kadar, gelince tekrar açtırdım artık ne değiştiyse bağlantım artık daha az kopsa da kopmalar halen devam.

Bana hep sorun sende dendiği için bütün kablolarımı evin duvarlarından geçen iç hat dahil 2 kere değiştirdim, 6 modemde cabası. Sorularıma dürüstçe cevap vermeyen TTNET hizmetlerinden nihayet biri cevapladı "abi senin hat santrale uzak" araya güçlendirici konması lazım. Eee koyun arkadaş o zaman, ama koymazlar neden? Çünkü çok kullanıcı yok burada, şimdi ne yapayım ben evi mi satayım taşınayım?

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Celalettin A.
  17 Ocak
  18:05

  An itibariyle 2 haftadır cevap bekliyorum, halen dönüş yapmadınız. Herhangi bir iyileşmeyi geçtim hattımın SNR sınırı 9 cıvarlarına düşüp latency değerleri 5000 mili saniyelere kadar çıkıyor ping değerleride coştu. 8mpbs sınırsız paketi 4 mpbs ucu ucuna destekleyen altyapınız artık 2mpbs de çalışıyor. En kısa zamanda sizden bir açıklama ve çözüm bekliyorum.

 • Celalettin A.
  06 Ocak
  13:13

  En kısa süreniz 3 gün ise çok da bir şey beklememek gerek sanırım. Halen aramadınız. 10 yılda bir alt yapıyı kuramayıp suçu kendinizden başka her şey de aramanızdan belli yine hiçbir şey yapmayacağınız. Sizin yüzünüzden dert sahibi oldum be.
  Evin iç hattını değiştir, direkten gelen kabloları değiştir modem değiştir, ethernet kartı değiştir. Yok virüs yok kıl, yok tüy.
  Kusura bakmayın size ve müşteri hizmetlerinize karşı terbiyemi senelerdir hiç bozmadım ama benim de sıtkım sıyrıldı artık.
  Şimdi sakın beni arayıp da arıza kaydı açıyoruz demeyin, yangın var diye bağırırım. Bana tek bir şeyin cevabını verin belli ki firmanızda ki tek dürüst çalışanınızın dediği o güçlendirici cihazı 1 ay için de monte edecek misiniz?, etmeyecek misiniz? Açık açık buradan yazın lütfen.

 • 03 Ocak
  16:40

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.