Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Dürümle Sipariş Hatalı Ve Bu Durum Defalarca Kez Gerçekleşiyor

Doğan
14 Haziran 18:32
294

14 Haziran 2024 tarihinde saat 17:31:09 'da Dürümle ozdilek park şubesinde acılı Soğanlı Adana dürüm siparişi verdim. Siparişim gecikmesi şöyle dursun dürümün içinde soğan yoktu. Bu durumu ilk kez yaşamıyorum. Farklı şubelerde yediğim Adana dürümde 3 kez aynı şey başıma geldi. Mağaza müdürü t** hanım'a şikayette bulundum. "yoğunluktandır" cevabını verdi. Bu sorunu çok sık yaşadığımı ifade ettim.

Çözümü nedir diye sordum size başkasını yapabiliriz dedi. Sırf soğansız kalan dürümü atamam ben şikayet etmek istiyorum dedi. Web sayfasından şikayet iletebilirsiniz dedi. Kusura bakmayınız veya özür dileriz gibi sözleri ağzından katiyen çıkmadı. Tabii ben yemeğe devam ettim. Ayrılırken şikayet edeceğimi söyleyerek dürümü hazırlayan kişinin ismini rica ettim.

T** hanım kendi elemanının ismini bilmediğini iddia etti. Ancak isimlikte "b**" yazıyordu. BRN de sesli okudum. Bunu duyan t** hanım tamam gidin şikayet edin dedi. Bu umursamaz tavra karşı tepkimi ifade ettim. Sorunun üstünü kapatan elemanını müşteriye karşı katı bir şekilde savunan bir işletme. Dürümü Soğanlı ya da soğansız yemek basit bir mesele değil. Bana seçenek sunuluyor ve sonra yok sayılıyorsa bu büyük bir sorun.

Ayrıca müşteri memnuniyetine dair en ufak bir girişim yok. Kaldı bu sorunu ki bunu ilk defa yaşamıyorum. Restorana yemek yemeğe gelen insanların isteği içinde bulunduğu psikoloji malum bu basit durumu bile idare edemeyen kişilere pes diyorum zira bu onların işi mesleği. Mesleğe ve müşteriye biraz ilgi ve saygı... Not: adisyonda Soğanlı ibaresi mevcuttur ancak o hengamede kaybetmiş olmalıyım maalesef fotoğrafını ekleyemedim.

Dürümle Sipariş Hatalı Ve Bu Durum Defalarca Kez Gerçekleşiyor
14 Haziran 18:51 (Şikayetten 19 dakika sonra)
22 Haziran 14:31
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Dürümle Karttan Fazladan Para Çekimi

Fatma
23 Temmuz 01:27
-
Dürümle Karttan Fazladan Para Çekimi
1

Dürümle Avcılar Şubesi Siparişi Geç Getirmesi

Buğra
19 Temmuz 23:57
109

Eskişehir Dürümle Şubesinde Kömür Edilen Dürüm!

Burcu
19 Temmuz 22:39
116
Eskişehir Dürümle Şubesinde Kömür Edilen Dürüm!
Eskişehir Dürümle Şubesinde Kömür Edilen Dürüm!
Benzer Şikayet Yaz