Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

Dürümle - Kirli Tuvalet Peçetelerin Yemek Tepsilerinin Üzerinde Olması

Ozan
13 Mayıs 13:03
462
Ozan'ın Teşekkür Mesajı
“Ger dönüş ve ilgileri için teşekkürler”

12.05.2024 de Maltepe Mesa şubesinde yemek yemek için eşimle oturduk. Çalışan kişinin davranışları bizi rahatsız eden ilk şey oldu. Kendisi çok laubali bir üslupla konuşuyordu bir kere. 

Sen diye hitap ediyordu. Üstüne bir de ürünleri ile ilgili kötüleyici cümleler kullandı. Dürüst olması iyi bir şey ama onun da yolu yordamı vardır. Sonra WC'yi kullanmak istediğimizde şu an çok kirli durumda deyip bir çalışanına temizlemesini söyledi ki bunu da herkesin içinde uzaktan bağırarak yaptı. Temizlik için giren personeli tuvaletin içinde yerlere taşmış kirli peçeteleri bir faraş ile alarak dışarıdaki çöpün içine koydu. Bu çöp tepsilerin dizili olduğu ufak bir barın altındaydı.

Üstündeki delikten attığı için taşan çöpler, peçeteler tepsilerin üzerine ve barın üstüne düştü. Bir faraş yardımı ile aldığı bu peçeteleri çöpe bastırarak doldurmaya çalıştı. Bu sırada o tepsilerin hepsi hala o barın üzerinde duruyordu. Sonra tepsilerin üzerine sipariş kağıtlarını (tepsi üzerini örttükleri kağıt) tek tek dizip müşterilerin kullanımına uygun hale getirdiler. Ne bir el yıkama ne bir hijyen söz konusu olmadan yapılan bu işlemin hiçbir açıklaması yok. 

Eşimle yemeği yemeden kalktık. Bana kalırsa kimsenin orada böyle bir pisliğin içinde yemek yemesi hiç uygun olmamalı. Bunlar görünen kısımlardı. Tezgah arkasında yemekleri hazırlayan insanların önünde yemek tezgahı o kadar kirli ve pisti ki her şey, hazırlanan yemekler o kirli tezgahlar üzerinde hazırlanıyor ve paketleniyordu. Patatesler bir yerde salatası bir yerde. Dürümle ile alakalı son yemeğimiz oldu.

13 Mayıs 13:13 (Şikayetten 9 dakika sonra)
13 Mayıs 14:55
13 Mayıs 14:55

Değerli Misafirimiz Ozan Y. ile yapmış olduğu paylaşımın çözümü adına iletişim kurularak gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Sizleri her zaman restoranlarımızda görmek ve ağırlamaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Dürümle Çözüm Merkezi Ekibi

Ozan
13 Mayıs 14:55

Ger dönüş ve ilgileri için teşekkürler

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Konya Kent Plaza Dürümle Şubesinden Şikayetçiyim

Ömer
13 Haziran 00:28
-

Dürümle Kasiyer Ve Müdür İlgisizlik

Ahmet
12 Haziran 21:33
-

Dürümle Adana Dürümün İçinden Sinir Ve Kıkırdak Çıktı!

Muhammed
12 Haziran 17:48
4
Dürümle Adana Dürümün İçinden Sinir Ve Kıkırdak Çıktı!
Dürümle Adana Dürümün İçinden Sinir Ve Kıkırdak Çıktı!
Dürümle Adana Dürümün İçinden Sinir Ve Kıkırdak Çıktı!
5
Çözüldü

Dürümle Hitap Ve Konuşma Sorunu

Emre
10 Haziran 16:36
55
"Benimle ilgilenen arkadaşıma ve firmanıza teşekkür ederim ilginiz için iyi çalışmalar dilerim"
Benzer Şikayet Yaz