07 Eylül 2013

Duru Turizm Sonradan Fiyat Artırdı!

2013 Kurban Bayramı için Orta Avrupa Turu kişi başı 549 Euro 'idi. Duru Turizmi aradım ve fiyatta indirim yapıp yapamayacaklarını sordum. İndirim yapamayacaklarını hatta ertesi gün zam geleceğini söylediler. Ancak karar vermem durumunda , ertesi günü için bana 549 Euro fiyattan işlem yapabileceklerini söylediler.

Ertesi günü bayan beni aradı ve seçimimi sordu. Telefonda TL olarak güncel fiyatını sordum ve kendilerine havale yapacağımı , ancak gezi programı ile ilgili bana mail atmalarını istedim. Mail geldikten sonra inceledim ve bayanı aradım. Ancak bana ne dese beğenirsiniz: ' Tur programımız 649 Euro oldu , ancak size 599 Euro yapalım.'

Emre 1.680 Okunma

Cevaplar

  • Duru Turizm Temsilcisi23 Haziran 2014

    Biz teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek dileği ile,

  • Emre'nin Teşekkür Mesajı18 Haziran 2014

    Duru Turizme teşekkür ederim..

  • Duru Turizm Temsilcisi26 Mayıs 2014

    Merhaba, Öncelikle bu mesaja cevap vermiş olmamıza rağmen teknik bir arıza sebebi ile size ulaşmamış olduğu görülmektedir. Öncelikle bu aksaklıktan ötürü sizden özür dileriz. Özellikle bayram dönemlerinde sınırlı kontenjan sebebi ile yerler doldukça ek yerler alınıyor ve yeni yerlerin fiyatları daha yüksek olabiliyor, sizin durumuzda aynı fiyattan yer verebileceği söylenmesine rağmen verilmemiş olması bizim tarafımızdan bir iletişim eksikliği sebebi ile meydana gelmiştir. Böyle bir bilginin verilmemiş olması gerekirdi, mağduriyetten dolayı özür dileriz. Bu mağduriyetimizi telafi etmek için düşündüğünüz herhangi bir seyahatinizde size özel bir indirim uygulanacağını belirtmek isteriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön