Emre A. Teşekkür Mesajı

Duru Turizme teşekkür ederim..

Duru Turizm Sonradan Fiyat Artırdı!

Emre A. |

2013 Kurban Bayramı için Orta Avrupa Turu kişi başı 549 Euro 'idi. Duru Turizmi aradım ve fiyatta indirim yapıp yapamayacaklarını sordum. İndirim yapamayacaklarını hatta ertesi gün zam geleceğini söylediler. Ancak karar vermem durumunda , ertesi günü için bana 549 Euro fiyattan işlem yapabileceklerini söylediler.

Ertesi günü bayan beni aradı ve seçimimi sordu. Telefonda TL olarak güncel fiyatını sordum ve kendilerine havale yapacağımı , ancak gezi programı ile ilgili bana mail atmalarını istedim. Mail geldikten sonra inceledim ve bayanı aradım. Ancak bana ne dese beğenirsiniz: ' Tur programımız 649 Euro oldu , ancak size 599 Euro yapalım.'

Etiketler :

Fiyat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  15:38

  Biz teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek dileği ile,

 • Emre A.
  18 Haziran
  18:04

  Duru Turizme teşekkür ederim..

 • 26 Mayıs
  12:09

  Merhaba,
  Öncelikle bu mesaja cevap vermiş olmamıza rağmen teknik bir arıza sebebi ile size ulaşmamış olduğu görülmektedir. Öncelikle bu aksaklıktan ötürü sizden özür dileriz. Özellikle bayram dönemlerinde sınırlı kontenjan sebebi ile yerler doldukça ek yerler alınıyor ve yeni yerlerin fiyatları daha yüksek olabiliyor, sizin durumuzda aynı fiyattan yer verebileceği söylenmesine rağmen verilmemiş olması bizim tarafımızdan bir iletişim eksikliği sebebi ile meydana gelmiştir. Böyle bir bilginin verilmemiş olması gerekirdi, mağduriyetten dolayı özür dileriz. Bu mağduriyetimizi telafi etmek için düşündüğünüz herhangi bir seyahatinizde size özel bir indirim uygulanacağını belirtmek isteriz.