18 Şubat
Yorum Yap
#10145198

Durmaplay.com Artan Ürün Fiyatı

Durmaplay'in Gittigidiyor.com üzerinden sattığı The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited Steam keyin fiyatı 41.5 TL iken satın aldım. Bana geri dönüş yaptıklarında listeleme hatası yaptıklarını bu yüzden paramın iade edileceğini söylediler. Sorun ise ürünü yanlışlıkla ucuza satmalarıymış. Bunun onların sorumluluğunda olduğunu belirttiğim halde alımı iptal edip paramı iade ettiler. Aynı fiyattan ürünü alabilmek için gerekli işlemlerin yapılmasını talep ettiğimde ise yapamayacaklarını söyleyerek reddettiler. Ürünün fiyatını da anında güncelleyerek 69.5 TL'ye çıkardılar.

Hüseyin 1.270 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin19 Şubat

    Öncelikle paramın beklemeden yatırılmasından dolayı teşekkür ederim. Fakat buradaki mağduriyetim ücretin geri yatırılması ile alakalı değil maalesef. Satın aldığım ürünün pardon ucuza koymuşuz durun iptal edeyim 70 TL'ye tekrar alın denmesi buradaki asıl problem. Ürünün fiyat verilmesi ve listelenmesi sizin sorumluluğunuzda. Aldığım ürünün bana gönderilmeyip alışverişin bana sorulmadan iptal edilmesi bir firma için saçma ve hatta çocukça bir hareket. Umarım bu defa sorunun ne olduğunu anlamışsınızdır.

  • Durmaplay.com Temsilcisi19 Şubat

    Merhabalar, Evet işlemlerinizi kontrol ettiğimde almış olduğunuz ürün hatalı listelenmesinden kaynaklı olarak bu durum yaşanmıştır. Bundan dolayı özür dileriz. Fakat ödemeniz henüz provizyon aşamasında direk iptal edildiği için kartınıza bekletmeden dönmüş ve mağduriyet yaşamanız engellenmeye çalışılmıştır. Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz. İyi Oyunlar..

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler