12 Aralık 2018
#11286728

Duracell Hatalı Powerbank

Duracell firmasına ait powerbankların arkasında iPhone7 3 kere şarj eder yazıyor. Benim Aydın D&R firmasından 230 TL'ye aldığım powerbank 1,5 kere şarj ediyor.


1 haftalık ürünü iade ettim. Ürünü size gönderdiler. Benden mail yoluyla açıklama istediniz onu da yaptım. Daha sonra kararı D&R firması verecek dediniz. Ürettiğiniz ürünün arkasında durmanız gerek!


D&R firmasına gittim onlarda sizden mantıklı bir açıklama bekliyor. Kısa süre içerisinde mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Ümit Ümit 501 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Duracell Temsilcisi21 Şubat

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşülerek bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla 08505026140 Duracell

  • Ümit18 Şubat

    2 aydır sorunun çözülmesini bekliyorum. Şu oyalama taktiklerini bırakın artık. Eğer ki bir ürün satıyorsanız ürünün arkasında durmalısınız. Telefonda video'lu ispat istiyorsunuz 2 aydır bunu söylemiyorsunuz.! Bu hafta sonu diye diye 2 ay oldumail istediniz mail attım olmadı dediniz tekrar yeniden attım. Buradan diğer tüketicilere sesleniyorum Duracell almayın hiçbir şekilde ürünlerinin arkasında durmuyorlar.! Sorunun çözülmesi için çabada harcamıyorlar. 230 TL verip sağlam diye alıyorsun sokak malından farkı yok

  • Duracell Temsilcisi18 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup gerekli incelemeler yapılarak, size en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla 08505026140 Duracell

Ziyaretçi Yorumları